УК     EN
ISO 9001 - 2015

  Звернення голови Правління з нагоди 85-річчя ЗФЗ

  Любі друзі!

  Наш славний, сильний, молодий, сучасний завод продовжує свою роботу і йде по шляху змін, розвитку і нових досягнень. П'ять років з минулого ювілею пролетіли як мить, але за цей час відбулося стільки подій, змін, стільки ефективних, часом несподіваних, рішень, -  які піднімали ділянки, цеха, завод на більш високий рівень.

  При цьому, одне з важливих питань нашого життя було для нас і позитивним, і складним. Це - звільнення керівників, фахівців, робітників. Люди - це наша опора, наше сьогодення і майбутнє !!!

  Частина з тих, які звільнилися,  - пішли на підвищення, для нових особистих досягнень. Інші - пішли за більш високими заробітками, в тому числі і за кордоном. У загальній чисельності це склало 1,5 тис чол.

  Разом з тим, звільнення цих людей дало можливість багатьом нашим молодим, активним, професійним працівникам і  прийнятим працівникам зайняти посади і робочі місця, і продовжувати вирішення передових завдань.

  Зміни в колективі зажадали максимальної згуртованості, взаємодії, принциповості. І з цим ми впоралися. Ми - єдиний, монолітний, молодий, професійний колектив. Нам по плечу продовжувати те, що нас робить сильнішими зараз, і зробити те, що зміцнить і підніме на новий рівень в подальшому.

  Всі плавильні цехи, протягом п'яти останніх років, підтверджували свою майстерність, професіоналізм, взаємовиручку і взаємодії, свою постійну досконалість.

  Плавильний цех № 1  - досяг настільки високої майстерності в роботі з розливними порожнинами, що більше половини утворених відсівів переплавляють поза печами. Кращого в цьому ми не бачили і за кордоном.

  Плавильний цех № 2 - центр вдосконалення технології виплавки марганцевих сплавів. Колектив йде завжди на крок попереду звичних стандартних технологій.

  Плавильний цех № 3 - інтелігентно, з гідністю та впевненістю працює зі сплавом на вершині виробництва марганцевих сплавів - металевим марганцем. Всі стримуючі фактори, які раніше існували,  у виробництві     Мн-95, колектив цеху вирішив і готовий виробляти стільки, скільки зажадає ринок.

  Плавильний цех № 4 - впевнено бере висоти в виробництві кременистих сплавів, як єдиний в Україні, який  виробляє феросиліцій. Колектив, який при постійно мінливій шихті, в меншості, бореться за результат, і виходить переможцем, не дивлячись ні на що.

  Пліч-о-пліч з колективами плавильних цехів кожну годину, кожну зміну працювали колективи транспортних підрозділів, ремонтники і енергетики, фахівці з екологічних питань, фахівці і керівники підрозділів заводоуправління.

  Тільки спільна, наполеглива робота з максимальною віддачею дозволяла вирішувати найскладніші, а часом, і  непереборні (як казалось) , завдання.

  Особливо хочу відзначити, як підсумок дружньої, відповідальної роботи усіх структурних підрозділів протягом 5 років - це отримання Сертифікат системи управління якістю. Версія стандарту ISO 9001 : 2015.

  Минулі роки стають історією, а попереду,  наступні 5 років - нові цілі і завдання.

  Це і реконструкція цеху № 4, будівництво нових газоочисток, перехід на розливання в цеху № 4 в порожнині, це - капітальний ремонт печей і будівництво газопроводів, перехід на роботу автотранспортом, з новою логістикою процесу, з метою полегшення фізичної праці робітників і створення більш комфортних умов роботи в багатьох структурних підрозділах.
   

  Щиро вітаю всіх працівників заводу, наших ветеранів, всіх акціонерів нашого заводу
  з 85-річчям!

  Багато зроблено. Ще більше треба зробити. І все це ми можемо зробити, коли пліч-о-пліч вирішуємо і великі і маленькі задачі.

  Здоров’я, щастя, впевненості в завтрашньому дні, задоволення в роботі та мирного небі над нашою Україною.

  Українська асоціація виробників феросплавів

  Українська асоціація виробників феросплавів

   

  Україна, 69035
  Запоріжжя, вул. Діагональна,11
  АТ "Запорізький Завод Феросплавів"

  Мапа проїзду

  Тел.: +380 (61) 217-80-09

  ДОСВІД
  НАДІЙНІСТЬ
  ПЕРСПЕКТИВА

  Усі права захищені © АТ "Запорізький Завод Феросплавів"