УК     EN
ISO 9001 - 2015

  Звернення голови Правління ЗФЗ

   

  Дорогі феросплавники!

  Життя нашого підприємства за останній рік було насиченим і включало в себе вирішення найрізноманітніших питань — виробничих, технологічних, ремонтних, комерційних, транспортних, соціальних. А також завод активно брав участь у багатьох громадських процесах, пов'язаних з життям України. Перш за все, це надання благодійної допомоги військовим частинам і людям, що знаходяться на передовій.

  Результат нашої роботи чітко свідчить, що ми працювали єдиною командою, чули і розуміли один одного. Це дозволило своєчасно виявляти негативні фактори або слабкі місця, які могли б нас підвести, негативно позначитися на виконанні того чи іншого завдання. Ми оперативно знаходили рішення, розробляли різні прийнятні варіанти і досягали успіху.

  Хороший результат демонструють практично всі цехи. Плавильний цех № 1 — наш флагман — стабільно виробляє основний вид сплавів, з яким ми виходимо на ринок. Колектив цеху, спільно з ПКВ, УКБ, РМЦ, ЦРМУ, освоює і досить впевнено розвиває технологію по розливанню металу в порожнини. Другий і третій плавильні цехи, незважаючи на те, що вони трохи менші, ніж цехи № 1 і № 4, дуже скрупульозно і детально стежать за дотриманням виробничої технології. Ці колективи для багатьох є прикладом як у виконанні завдань, так і в способах вирішення виникаючих проблем. Цехи № 2 і №3 завжди підставляють плече тим, у кого є складнощі. Плавильний цех № 4 чималою працею, зусиллями і стараннями виробляє ФС-75, який на сьогодні — один з ключових для ринку феросплавів. При цьому колектив четвертого цеху зараз працює в скороченому складі, є брак кадрів і по робочим, і по інженерно-технічним професіям.

  Транспортні підрозділи нашого підприємства пов'язані буквально зі всіма елементами виробничого життя. Вони беруть участь в технологічних процесах, перевозять метал і шлаки, доставляють наших працівників на завод і додому. АТЦ, ЗЦ — нервова система заводу, фахівці цих підрозділів дають нам спокій і впевненість в роботі.

  Комерційна служба, спільно зі службою якості, працюють як з сировиною, що надходить, та ТМЦ, так і з виробленими сплавами, як то кажуть, «на вхід і вихід». Незважаючи на всі складнощі, вони непогано забезпечують технологічний ланцюжок усіма необхідними матеріалами. А продають нашу готову продукцію ще успішніше.

  Наші ремонтні підрозділи, які хоча і відчувають кадровий дефіцит, але навіть в меншості виконують дуже багато завдань. Причому, роблять не тільки заплановані роботи, але іноді усувають ті недоліки, які виникли через негативні фактори або в результаті неякісної роботи деяких наших фахівців.
  Фінансова служба управляє нашими фінансовими потоками і дає заводу відчуття надійності. Робота фінансистів дозволяє нам вчасно отримувати гроші і вчасно їх освоювати для забезпечення всіх необхідних закупівель і виконання всіх законодавчих вимог.

  Служба персоналу, незважаючи на досить серйозні проблеми на ринку праці, знаходить можливість розвивати працівників, давати їм кар'єрне зростання, формувати нові прозорі правила мотивації, що підтримують заводчан на їх робочих місцях.

  Наша чудова бухгалтерія, на чолі з Тетяною Вікторівною Гордієнко, на мій погляд, є кращою серед багатьох промислових підприємств. Вона забезпечує виконання бухгалтерського та податкового обліку, який повністю спирається на вимоги закону. І ще допомагає керівникам структурних підрозділів та фахівців грамотно працювати з контрагентами.

  Служба охорони праці щодня стежить за дотриманням правил безпеки і розвиває всі питання, що стосуються захисту нашого здоров'я від впливу несприятливих факторів.

  Служба безпеки та режиму захищає підприємство від зовнішніх і внутрішніх економічних загроз, і найголовніше - дає нам можливість чіткіше і прозоріше побачити слабкі місця, над якими слід працювати.

  Окремо хочу відзначити службу екології, тому що наше підприємство вважає вирішення екологічних питань однією з найбільш пріоритетних задач. Вимогливість, принциповість, фаховість заводських екологів дозволяє організувати роботу таким чином, щоб наш завод був в числі кращих підприємств за показниками, які впливають на екологію всього Запоріжжя.

  Шановні друзі! Рік був хоч і непростим, але, безсумнівно, професійним. Він заноситься в нашу історію значущими досягненнями. Цими успіхами ми підтверджуємо своє реноме, яке створили ще наші діди й батьки. І ми з вами можемо пишатися новою сторінкою історії, цим трудовим роком! Ми можемо радіти нашим успіхам, а також тим оперативним діям і прийнятим рішенням, які у нас виходили у важкі часи.

  Я дякую кожному з вас за роботу, яку ви робите на своєму робочому місці. Дякую за ваші небайдужість, старання і бажання виконувати свої обов'язки на високому професійному рівні. Упевнений, що це все у вас - від душі.

  Ми з вами можемо з надією йти в наступний, ювілейний рік, рік 85-річчя нашого заводу. Сьогодні вже намічаємо плани на 2018 рік і знаємо, як будемо їх реалізовувати, складаємо в цифри і потенційні можливості. Упевнений, що разом нам усе під силу. Не сумніваюся, що у нас з вами вийде гарна і надійна робота, яка дасть відмінний результат. Думаю, що кожному з вас цікаво працювати на Запорізькому феросплавному заводі, і ви знаєте, в чому можна вирости і чого досягти на своєму робочому місці.

  Я всіх вітаю з 84-ю річницею! Пишаюся вами, щиро радий нашій спільній роботі. Всім бажаю міцного здоров'я, затишку, добра, миру, задоволення, як на роботі, так і вдома. Бажаю нам усім міцнішати з кожним днем.

  Зі святом, дорогі феросплавники!
   

   

  Голова Правління           П. О. Кравченко

  Звернення голови Правління > Переглянути усі новини

  Українська асоціація виробників феросплавів

  Українська асоціація виробників феросплавів

   

  Україна, 69035
  Запоріжжя, вул. Діагональна,11
  АТ "Запорізький Завод Феросплавів"

  Мапа проїзду

  Тел.: +380 (61) 700-41-71,
  Факс: +380 (61) 700-41-72,

  ДОСВІД
  НАДІЙНІСТЬ
  ПЕРСПЕКТИВА

  Усі права захищені © АТ "Запорізький Завод Феросплавів"