УК     EN
ISO 9001 - 2015
  Соціальна сфера

  Соціальна сфера

  АТ «Запорізький феросплавний завод» – відповідальне підприємство, що динамічно розвивається та вносить значний вклад в розвиток Запорізького регіону, стабільно наповнює бюджети всіх рівнів, створює нові робочі місця.

  Підприємство постійно прагне досягнення високих стандартів в усіх сферах своєї діяльності, і багато уваги приділяє розширенню соціальної відповідальності.

  З метою створення комфортних умов відпочинку трудящих в 2012 році була завершена реконструкція бази відпочинку «Феросплавник», розташованої на березі Азовського моря в м. Приморську. Працівники заводу мають можливість відпочивати в комфортабельних номерах, що відповідають високим міжнародним стандартам,  де забезпечені прекрасні умови проживання і відмінне харчування. Тінисті алеї, величезна кількість троянд, дитячих майданчиків, чудове повітря, лагідне, тепле море і таке ж тепле спілкування з колегами й друзями – все це відновлює сили заводчан, зміцнює здоров’я їхніх дітей. Цікаво відпочити та урізноманітнити дозвілля можна за грою у міні-гольф, снукбол, волейбол та футбол, більярд, пінг-понг, бадмінтон. З дітлахами працює професійний аніматор. За літній оздоровчий сезон щороку тут відпочивають близько 2,5 тисяч працівників заводу, співробітників споріднених підприємств і членів їх родин.

  Підприємство також має заводський санаторій-профілакторій, розташований в мальовничому закутку о. Хортиця. В профілакторії встановлено сучасне медичне обладнання. Тут можна підлікуватися і відпочити. Крім того, санаторій-профілакторій став найулюбленішим місцем проведення всіх корпоративних свят – «Травневих стартів», Дня металурга, ювілеїв цехів і підрозділів заводу.

  Протягом усього року, згідно програми оздоровлення, яка є дуже популярною на підприємстві, працівники заводу мають можливість за пільговою вартістю відвідати найкращі морські курорти Турції та Єгипту, а також помилуватися краєвидами природи Західної України в одній з найкращих здравниць Західної України – «Буковель».

  АТ «Запорізький завод феросплавів» постійно розширює кількість і масштаби соціальних проектів, що реалізуються. Підприємство активно взаємодіє з обласною і місцевою владою, надає благодійну допомогу державним установам, суспільним організаціям.

  Соціальна сфера > Переглянути усі новини

  Заводський санаторій-профілакторій на острові Хортиця

  Заводський санаторій-профілакторій
  на острові Хортиця

  Заводський санаторій-профілакторій на острові Хортиця

  Заводський санаторій-профілакторій
  на острові Хортиця

  База відпочинку на березі Азовського моря

  База відпочинку феросплавників на березі Азовського моря, місто Приморськ.

  Українська асоціація виробників феросплавів

  Українська асоціація виробників феросплавів

   

  Україна, 69035
  Запоріжжя, вул. Діагональна,11
  АТ "Запорізький Завод Феросплавів"

  Мапа проїзду

  Тел.: +380 (61) 217-80-09

  ДОСВІД
  НАДІЙНІСТЬ
  ПЕРСПЕКТИВА

  Усі права захищені © АТ "Запорізький Завод Феросплавів"