Наше підприємство протягом багатьох десятиріч здійснює виробництво феросплавів для металургійної промисловості України та інших країн по всьому світі.
Враховуючи усі нюанси роботи основного та допоміжного обладнання, керівництво та фахівці заводу в певній мірі усвідомлюють потенційну небезпечність можливого негативного впливу діяльності на довкілля.
Ми також усвідомлюємо свою відповідальність перед суспільством за збереження навколишнього середовища та раціональне використання природних ресурсів.
У всіх сферах нашої діяльності ми впроваджуємо новітні технології, які є не тільки одним із основних факторів конкурентоспроможності нашого підприємства, а і дозволяють знизити навантаження на довкілля.
Впровадження низки природозахисних заходів дозволило мінімізувати екологічні ризики та скоротити вірогідність їх впливу на стабільність виробничої діяльності в умовах жорсткого державного и міжнародного регулювання у сфері охорони природного навколишнього середовища.
Головною ціллю екологічної політики АТ “ЗФЗ” є мінімізація негативного впливу виробничої діяльності на довкілля, здоров`я співробітників та населення м.Запоріжжя.
Екологічна політика підприємства є виразом офіційної позиції АТ “ЗФЗ” щодо ролі заводу та наших обов`язків в питаннях збереженні довкілля в межах безпосереднього впливу феросплавного виробництва в м.Запоріжжя.
АТ “ЗФЗ” заявляє про своє прагнення поєднувати економічний зріст і збереження сприятливим навколишнє середовище для майбутніх поколінь.
Реалізація головної цілі може бути досягнутою завдяки:
У зв`язку з цим, керівництво АТ “ЗФЗ” приймає на себе зобов`язання:
Вищезазначені прагнення та принципи АТ “ЗФЗ” стосовно охорони довкілля служать основою для формування подальшої виробничої діяльності підприємства у рамках вимог чинного екологічного та санітарно-гігієнічного законодавства країни.
Підтвердженням цьому є висновок Державної установи "Інститут громадського здоров'я ім.О.М.Марзєєва Національної Академії медичних наук України" при МОЗ України про відсутність впливу діяльності підприємства на здоров`я населення міста, що стало можливим після впровадження низки заходів, у т.ч. з будівництва газоочисних споруд, та інші правоустановчи документи стосовно напрямку природокористування та охорони довкілля.