УК     EN
ISO 9001 - 2008

  Політика ПАТ «ЗФЗ» в області охорони довкілля

  Наше підприємство протягом багатьох десятиріч здійснює виробництво феросплавів для металургійної промисловості України та інших країн по всьому світі.

  Враховуючи усі нюанси роботи основного та допоміжного обладнання, керівництво та фахівці заводу в  певній мірі усвідомлюють  потенційну небезпечність можливого  негативного впливу діяльності на  довкілля.

  Ми також усвідомлюємо свою відповідальність  перед суспільством  за збереження навколишнього середовища та раціональне використання природних ресурсів.

  У всіх сферах нашої  діяльності ми впроваджуємо новітні технології, які є не тільки  одним із основних факторів конкурентоспроможності нашого підприємства, а і дозволяють знизити навантаження  на довкілля.

  Впровадження низки природозахисних заходів дозволило мінімізувати екологічні  ризики та  скоротити  вірогідність їх впливу на стабільність виробничої діяльності  в умовах жорсткого державного и міжнародного регулювання у сфері охорони  природного навколишнього середовища.

  Головною ціллю екологічної політики ПАТ “ЗФЗ” є мінімізація негативного впливу виробничої діяльності на довкілля, здоров`я  співробітників та  населення м.Запоріжжя.

  Екологічна політика підприємства є виразом  офіційної позиції  ПАТ “ЗФЗ”  щодо ролі заводу та  наших обов`язків  в питаннях  збереженні довкілля  в межах  безпосереднього впливу феросплавного виробництва в м.Запоріжжя.

  ПАТ “ЗФЗ”  заявляє про своє прагнення  поєднувати економічний зріст і збереження  сприятливим навколишнє   середовище для майбутніх поколінь.

  Реалізація головної цілі може бути досягнутою завдяки:

  У зв`язку з цим, керівництво ПАТ “ЗФЗ” приймає на себе зобов`язання:

  Вищезазначені прагнення та принципи ПАТ “ЗФЗ” стосовно охорони довкілля служать основою  для  формування подальшої виробничої діяльності підприємства у рамках вимог чинного екологічного та санітарно-гігієнічного законодавства країни.

  Підтвердженням цьому є висновок  Державної установи "Інститут громадського здоров'я ім.О.М.Марзєєва Національної Академії медичних наук України"  при МОЗ України про відсутність впливу  діяльності підприємства  на здоров`я населення міста, що стало можливим після впровадження низки заходів, у т.ч. з будівництва газоочисних споруд, та інші правоустановчи документи стосовно напрямку природокористування та охорони довкілля.

  Політика в області екологіі > Переглянути усі новини

  Україна, 69035
  Запоріжжя, вул. Діагональна,11
  ПАТ "Запорізький Завод Феросплавів"

  Мапа проїзду

  Тел.: +380 (61) 700-41-71,
  Факс: +380 (61) 700-41-72,
  Телетайп: 127172 Сплав

  ДОСВІД
  НАДІЙНІСТЬ
  ПЕРСПЕКТИВА

  Усі права захищені © ПАТ "Запорізький Завод Феросплавів"