УК     EN
ISO 9001 - 2015

  Кравченко Павло Олександрович (з 2002р.)

  Кравченко Павло Олександрович (з 2002р.)

  У 1975 р. вступив до Харківського інституту танкових військ, після закінчення якого (з «червоним дипломом»), відправлений служити в групі радянських військ в НДР в Дрезден. З 1984р. служить в Далекосхідному військовому окрузі, тут же нагороджений медаллю «За бойові заслуги», медалями «За бездоганну службу» 2-го і 3-го ступенів.

  У 92-му році звільняється з армії і переїжджає жити в Дніпропетровськ, працює наладчиком холодно-штампувального обладнання на заводі «Червоний Профінтерн». Потім роки роботи в КБ «Приватбанк», перевод на «Орджонікідзевський ГЗК», де займається реорганізацією ефективної роботи виробничого підприємства.

  У 1998 р. Павло Кравченко очолив ВАТ «Марганецький ГЗК». А з 2002 р. - Голова Правління АТ «Запорізький завод феросплавів».

  Крім значного внеску в розвиток промисловості Запорізького краю та Української феросплавної галузі, Павло Олександрович реалізував не один благодійний проект, в тому числі і як депутат Дніпропетровської облради.

  Має безліч Почесних грамот, дипломів та Подяк і нагород від установ і організацій, з якими в різні часи співпрацював, яким надавав благодійну допомогу і продовжує це робити.

  За час його правління на АТ «ЗФЗ» проведена реогранізація відділів, реконструкція і модернізація виробничого обладнання, газоочисних споруд, не стоїть на місці і розвиток технологічного процесу виробництва феросплавів.

  Талановитий керівник, грамотний топ-менеджер, який в складних і жорстких економічних умовах продовжує тримати на плаву велике виробництво, дає робочі місця і забезпечує тисячі запорожців стабільною заробітною платою.

  Українська асоціація виробників феросплавів

  Українська асоціація виробників феросплавів

   

  Україна, 69035
  Запоріжжя, вул. Діагональна,11
  АТ "Запорізький Завод Феросплавів"

  Мапа проїзду

  Тел.: +380 (61) 217-80-09

  ДОСВІД
  НАДІЙНІСТЬ
  ПЕРСПЕКТИВА

  Усі права захищені © АТ "Запорізький Завод Феросплавів"