УК     EN
ISO 9001 - 2015

  Звернення Голови Правління з нагоди Дня металурга

       Дорогі феросплавники!

  Всі ми дуже шануємо своє професійне свято - День металурга.  У ньому міститься історія тих поколінь, які створювали заводи, досягали тих вершин, що прославили металургію і феросплавну галузь на всю земну кулю.

   Я пишаюся тим молодим поколінням, яке сьогодні, незважаючи на непрості умови ринку, на труднощі, пов'язані з пандемією, з честю проходить усі випробування.  Всупереч проблемам, ми з вами даємо собі раду з тими завданнями, які перед нами стоять: досягаємо необхідних ТЕПів, успішно працюємо з новими сплавами, вдосконалюємо нашу технологію.  Ми досягаємо певних виробничих вершин і шукаємо нові шляхи, щоб стати сильніше й ефективніше в металургійній галузі та комерційній діяльності.

  Хочу зазначити, що всі наші 4 цехи за цей рік зі своїм завданням впоралися.  На порядку денному стоять нові цілі: робота з балансом марганцю, нові види розливання, дотримання технологій, поліпшення умов праці, зменшення частки фізичної праці, зниження впливу температурних чинників, взаємодія між фахівцями і підрозділами та ін.

   Оцінюючи працю кожного цеху, я, перш за все, хочу сказати металургам: ви кращі. Ви стали сильніше, професійніше.  І я знаю, що з вами у нашого заводу є майбутнє.

  Разом ми намагалися зробити, щоб поліпшення ви відчували не тільки на робочих місцях, але і в кишенях.  Зокрема за 1-ше півріччя було виділено 10 млн. гривень на заохочення за професіоналізм, за ваші старання.  І я вважаю, що це тільки початок. Ми можемо разом зробити так, що ви будете заробляти більше, і будете відчувати, що ваша праця оцінена справедливо.

  У цьому році День металурга практично збігся з ще одним значущим для нас святом - ювілеєм цеху №3.  Ми відзначаємо 65 років цього підрозділу 23-го липня.  І це - десятиліття славної історії праці тисячі цеховиків.  Людей, які вибрали металургію своєю професією, віддавали знання і досвід улюбленій справі, переживали труднощі цеху і раділи його успіхам, як своїм власним.

  Дорогі металурги!  Хочемо побажати вам, перш за все, віри в себе, міцного здоров'я, розуміння того, що тільки разом ми з вами можемо бути сильними.

  Бажаємо, щоб у ваших родинах панувало добро, тепло, взаєморозуміння ...

  Ми віримо, що ті 23 династії, які сьогодні є на заводі, стануть ще міцнішими, дружнішими  і більш численними.  Будемо разом розвивати справу металургів і ферросплавників.

   

  Зі святом вас, друзі!!!

   

  Українська асоціація виробників феросплавів

  Українська асоціація виробників феросплавів

   

  Україна, 69035
  Запоріжжя, вул. Діагональна,11
  АТ "Запорізький Завод Феросплавів"

  Мапа проїзду

  Тел.: +380 (61) 217-80-09

  ДОСВІД
  НАДІЙНІСТЬ
  ПЕРСПЕКТИВА

  Усі права захищені © АТ "Запорізький Завод Феросплавів"