УК     EN
ISO 9001 - 2015

  Звернення Голови Правління з нагоди Дня металурга

              21 липня 2019 року металурги країни відзначають своє професійне свято - День працівників металургійної та гірничодобувної промисловості. Металургія без перебільшення є базовою галуззю вітчизняної промисловості - галуззю, в якій наша країна впродовж десятиліть зберігає лідируючі позиції.

              Зміцнюючи індустріальну міць держави, металурги багато в чому забезпечують зростання всієї економіки України. Це наш спільний успіх, і він супроводжує тих, хто у співпраці і взаєморозумінні прагне до єдиних цілей.

              За  85 років талант, майстерність і працьовитість наших феросплавників, здатність успішно вирішувати найскладніші технічні і виробничі завдання принесли заслужений авторитет і славу нашому підприємству.

              Почесна професія металурга не стала легшою, але вона зберегла величезне значення і, як раніше, слово "металург" означає мужню і самовіддану людину. У будь-яких, навіть найважчих умовах металурги - феросплавники вміють працювати так, як ніхто інший.

             За 2018 рік вироблено 246,1 тис. базових тон феросплавів, що на 1,66 % вище плану. Підприємство продає продукцію тисячам клієнтів в десятках країн світу. Але вимоги клієнтів постійно посилюються і для успішної конкуренції, з тим щоб посилити позиції на ринку, підприємство робить акцент на подальше поліпшення якості, виконання всіх вимог споживачів.

              Цього року нам доведеться вирішувати ще більш амбітні завдання. Гарантувати недопущення виробництва невідповідної продукції, максимально зменшити кількість претензій клієнтів до якості. Робота над якістю - це робота загальна, в неї повинні бути залучені всі працівники, кожен на своїй ділянці. Для цього вибудовуємо внутрішню взаємодію різних служб під потреби замовника.

              1 липня  відповідно до закону "Про ринок електричної енергії" стартувала нова модель енергоринку.  І на сьогодні від розуміння і дій кожного працівника залежить як наше підприємство спрацює в жорстких рамках погодинного планування і споживання електроенергії. Будь-яке відхилення від плану, це додаткові істотні витрати, які збільшують собівартість нашої продукції. Тільки чітка і злагоджена робота колективів цехів і кожного працівника зможе дати можливість підприємству стабільно,  впевнено працювати.

               Ринок феросплавів на сьогодні в умовах зниження цін на світовому ринку  постійно змінюються. У сегменті феросиліцію, феромарганцю спостерігається зниження цін через несприятливу світову кон'юнктуру. Ми змущені працювати в жорстких умовах конкуренції.

              Всі плавильні цехи, протягом року, не один раз підтверджували свою майстерність, професіоналізм, взаємовиручку  та  згуртованість. Ми високо цінуємо їх за сумлінну працю, високу відповідальність і віддаємо данину гідному виконанню поставлених перед вами завдань, дотримання стратегічним цілям підприємства, виявлену ініціативу та високі результати в організації роботи ввіреного підрозділу.

              Пишаємось різноманіттям та кількістю феросплавів, які випускаються нашими печами. Адже у всьому світі немає підприємства, здатного похизуватися такою кількістю марок феросплавів.

              Наші професіонали – допоміжні підрозділи, ремонтники, залізничники, електрики працюють поряд і завдяки їх злагодженої  праці ми можемо впроваджувати сучасне обладнання, удосконалювати технологічні процеси, що дозволить успішно справлятися з поставленими завданнями і підвищувати технологічну, економічну і екологічну ефективність виробництва і нарощувати його обсяги, розширювати асортимент нашої продукції і освоювати нові ринки збуту. Відмова від послуг підрядних організацій забезпечили менші витрати і високу якість ремонтних робіт. Ці результати забезпечені професійним, сумлінним, творчим і відповідальним ставленням до справи кожного працівника.

             Протягом першого півріччя, в умовах зростання цін на сировину, матеріали і електроенергію, а також незважаючи на складну політичну обстановку  в наш коллектив повертаються  наши працівники  з Польщі, Чехії та інших країн. Це радує, бо тільки згуртованість, злагодженість в роботі, професіоналізм,  постійне удосконалення та пошук нових творчих шляхів  дадуть наснагу  виконати поставлені цілі.

              Свої щирі вітання адресую в День металурга не тільки працівникам металургійної галузі, а й членам Ваших сімей.

              Від щирого серця бажаю Вам міцного здоров'я, щастя і благополуччя! Нехай завжди процвітає справа, якій ми всі присвячуємо стільки сил і часу!

  Українська асоціація виробників феросплавів

  Українська асоціація виробників феросплавів

   

  Україна, 69035
  Запоріжжя, вул. Діагональна,11
  АТ "Запорізький Завод Феросплавів"

  Мапа проїзду

  Тел.: +380 (61) 700-41-71,
  Факс: +380 (61) 700-41-72,

  ДОСВІД
  НАДІЙНІСТЬ
  ПЕРСПЕКТИВА

  Усі права захищені © АТ "Запорізький Завод Феросплавів"