УК     EN
ISO 9001 - 2015

  Уникнення податкових ризиків щодо походження товарів чи послуг

  У зв'язку з необхідністю дотримання вимог законодавства, а також захисту інтересів підприємства в частині податкових ризиків щодо уникнення роботи з компаніями, по яким відсутні реальні джерела походження товарів та послуг, при проведенні тендерних процедур  та  в момент укладання договорів та угод завод дотримується   наступних вимог:

  1. При проведенні тендерних процедур:

  - Пріоритетним вважаємо придбання безпосередньо у виробника
  - У разі вибору в якості переможця тендеру посередника – посередник зобов’язаний підтвердити на етапі участі в тендері, що:

  - учасник тендеру ознайомлен з типовим договором та вимогами щодо надання необхідної інформації при укладанні угод  за посиланням http://zfz.com.ua/p_nashi-tendery

  2. Вимоги для укладання договорів угод :

  І. В договорі (спеціфікаціі) на  поставку (додатки, додаткові угоди) обов’язково вказується:

  - код УКТЗЕД (Кінцева редакція кодів УКТ ЗЕД визначається в податковій накладній);
  -  «Виробник товару» із відображенням  інформації стосовно виробника продукції, а саме: повне найменування, код ЄДРПОУ, КВЕД (КВЕД повинен відповідати виду діяльності – виробництво товару, що постачається, та має бути зазначений в реєстраційних документах виробника);

  ІІ.У випадку, якщо Постачальник не є виробником продукції, в договір (спеціфікацію) на  поставку (додатки, додаткові угоди) додається вимога щодо надання документів про походження товару після поставки:

  Для товарів українського виробництва. «Постачальник гарантує, що товар, який постачається Покупцю, придбаний Постачальником безпосередньо у виробника ___________ (вказати найменування виробника). Постачальник зобов’язаний надати Покупцю завірені копії податкової накладної, оформленої виробником ________ (вказати найменування виробника) на адресу Постачальника, та квитанції №1 про реєстрацію податкової накладної в ЄРПН не пізніше 15 календарних днів з дати поставки.»

  Для імпортних товарів. «Постачальник гарантує надання Покупцю копії митної декларації ІМ-40 АА або ІМ-40 ДР або ІМ-40 ДТ або ІМ-40 ДЕ, оформленої Постачальником на товар, що постачається, в термін до 10 календарних днів від дати поставки.

  III. В договір (спеціфікацію) на  поставку (додатки, додаткові угоди) додається «Відповідальність сторін»:

  «За порушення обов’язків, передбачених в розділі «Виробник товару»  додатку /додаткової угоди №___ від _______ до договору поставки № ___ від _______Постачальник сплачує Покупцю штраф у розмірі 20% вартості поставленого Товару з урахуванням ПДВ. Покупець направляє Постачальнику вимогу на сплату штрафу. Постачальник зобов'язується протягом трьох банківських днів після отримання вимоги , перерахувати Покупцю суму, зазначену у вимозі.»

  IV. В Розділ «Умови оплати товарів, послуг» додається :

  Вар.1. Для договорів з оплатою з відстрочкою платежу:

           або

  Вар.2. Для договорів з акредитивною формою розрахунків в перелік документів для розкриття акредитиву додається:

  Для товарів українського виробництва

  В вищенаведених податкових накладних повинна співпадати назва товару, код УКТЗЕД, кількість товару в податковій накладній, оформленій на адресу Покупця, не повинна перевищувати кількість товару в податковій накладній, оформленій Виробником_______ на адресу Постачальника.

  - Для імпортних товарів.

  В податковій накладній та митній декларації повинна співпадати назва товару, код УКТЗЕД та код товару (в гр.33 митної декларації), кількість товару в податковій накладній, оформленій на адресу Покупця, не повинна перевищувати кількість товару в митній декларації.

  Українська асоціація виробників феросплавів

  Українська асоціація виробників феросплавів

   

  Україна, 69035
  Запоріжжя, вул. Діагональна,11
  АТ "Запорізький Завод Феросплавів"

  Мапа проїзду

  Тел.: +380 (61) 217-80-09

  ДОСВІД
  НАДІЙНІСТЬ
  ПЕРСПЕКТИВА

  Усі права захищені © АТ "Запорізький Завод Феросплавів"