УК     EN
ISO 9001 - 2015

  ЗФЗ – конкурентоспроможний роботодавець

  8 листопада у виставковому центрі «Козак-Палац» розпочала роботу щорічна спеціалізована виставка «Ярмарок освіти». Мета заходу – об'єднати представників навчальних закладів, роботодавців, учнівську молодь, людей, які шукають роботу, стати помічником в пошуку актуальної та корисної інформації про вибір професії, майбутнього працевлаштування та успішної самореалізації.
  Захід організовано Запорізькою торгово-промисловою палатою за підтримки Департаменту освіти і науки облдежрадміністраціі, Запорізької міської ради та обласного центру зайнятості.
  «Ярмарок освіти» став помічником не тільки для випускників та їх батьків, а й для спеціалістів, які прагнуть підвищувати рівень кваліфікації в Україні, а також для всіх учасників освітнього ринку як майданчик для обміну досвідом і отримання нових професійних знань.
  У заході взяли участь понад 50 навчальних закладів, а також презентували себе підприємства промислового майданчика міста. Це вищі навчальні заклади всіх рівнів акредитації: ліцеї, коледжі, інститути, академії, університети, лінгвістичні центри і роботодавці, які наочно демонструють потребу у фахівцях різних професій.
  У перший день виставки за ініціативою Запорізького обласного центру зайнятості відбувся кар’єрний форум «Живи і працюй в Україні». Скористався можливістю заявити про себе як про серйозного, конкурентоспроможного роботодавця і Запорізький завод феросплавів. Ми не вперше беремо участь в подібних заходах, і це, безумовно, приносить свої плоди. Адже ЗФЗ займає свою нішу на ринку праці і завжди готовий до співпраці. Наша задача – показати, що ми – перспективне підприємство, що розвивається, яке надає робочі місця і студентам, і готовим спеціалістам; що у нас є умови для стабільного кар'єрного росту, і наші професіонали готові передавати досвід молодому поколінню. Яскраві банери, представницька продукція, листівки, візитки викликали жвавий інтерес у гостей «Ярмарку». І студенти, і люди, які мають досвід роботи в металургії, цікавилися вакансіями, перспективами і заробітними платами. І це не може не радувати. Адже наше місто є індустріальним і промисловим центром України і професії, пов'язані з промисловістю, металургією та машинобудуванням, завжди затребувані. Запорізька область входить до п'ятірки регіонів з високою заробітною платою, і база для цього лежить в наших промислових підприємствах, в тому числі, і Запорізькому заводі феросплавів.

  16.11.2018

  Українська асоціація виробників феросплавів

  Українська асоціація виробників феросплавів

   

  Україна, 69035
  Запоріжжя, вул. Діагональна,11
  АТ "Запорізький Завод Феросплавів"

  Мапа проїзду

  Тел.: +380 (61) 217-80-09

  ДОСВІД
  НАДІЙНІСТЬ
  ПЕРСПЕКТИВА

  Усі права захищені © АТ "Запорізький Завод Феросплавів"