УК     EN
ISO 9001 - 2015
  Запорізький завод феросплавів до зими готовий!

  Запорізький завод феросплавів до зими готовий!

  Традиційно, напередодні зимових холодів на ЗЗФ виконано великий цикл заходів з підготовки та забезпечення безперебійної роботи цехів та служб в осінньо-зимовий період. Не став винятком і сезон 2017-2018 років.

  В умовах, коли підприємство забезпечує себе теплом самостійно, головну увагу, безумовно, приділено енергозбереженню та зниженню втрат теплоносія в мережах при його транспортуванні до споживачів, а також запобіганню теплових втрат в будівлях та приміщеннях заводу. Останнє безпосередньо залежить від повноцінного та сумлінного виконання запланованих заходів, які були розроблені в цехах та службах.

  На сьогоднішній день всі підрозділи ЗЗФ завершили заходи «Програми підготовки системи тепло-водопостачання до опалювального періоду 2017 – 2018 р», яка дозволить забезпечити організовану роботу заводу в сезон холодів.

  Енерго-силовим цехом підприємства виконано ревізію обладнання котелень №1 та №2. У плавильних цехах №2 та №3 був виконаний ремонт автономних систем опалення установок відбору тепла від водоохолоджуючих елементів печей. На підставі графіка, проведені роботи по ремонту та ревізії системи опалення заводу.

  Також виконано ремонт котла в санаторії профілакторії заводу, ремонт теплообмінників для приготування гарячого водопостачання в цеху №1, проведена заміна ділянок труб, запірної арматури, термоізоляції на міжцехових трубопроводах опалювальної мережі.

  Крім того, в камері допалювання феросплавного газу цеху №1 завершені роботи з ремонту теплообмінника. Система опалення заводу промита, заповнена водою, проведені гідравлічні випробування, запущена циркуляція води.

  В стадії завершення роботи з заміни покрівлі на будівлі котельної №1, виконано частковий ремонт трубопроводів опалення їдальні в цеху №1, та підключення до заводської системи опалення ділянки по ремонту трансформаторів електро-технічного цеху.

  Таким чином, за станом на 02.11.2017р. заводська система опалення знаходиться в роботі, теплові режими дотримуються. Завод готовий до опалювального сезону 2017-2018рр.

  6.11.2017

  Українська асоціація виробників феросплавів

  Українська асоціація виробників феросплавів

   

  Україна, 69035
  Запоріжжя, вул. Діагональна,11
  АТ "Запорізький Завод Феросплавів"

  Мапа проїзду

  Тел.: +380 (61) 700-41-71,
  Факс: +380 (61) 700-41-72,

  ДОСВІД
  НАДІЙНІСТЬ
  ПЕРСПЕКТИВА

  Усі права захищені © АТ "Запорізький Завод Феросплавів"