УК     EN
ISO 9001 - 2015

  Завершуємо сезон перемогами

  Відбулись чергові змагання заводської Спартакіади. Незважаючи на спекотне літо, цехові спортсмени не шкодували сил і завзяття, визначаючи чемпіона – цього разу – в міні-футболі та волейболі.
  У півфінал міні-футбольної першості з двох груп вийшли команди збірної допоміжних цехів, ЦРМУ, заводоуправління та цеху №3. Програвши свої півфінали, за третє місце боролися команди заводоуправління та ЦРМУ. Здобувши перемогу з рахунком 4:1, команда заводоуправління (фізорг – Дмитро Тальян) все ж таки увірвалася в трійку лідерів.

  А у фіналі, показавши всі свої сильні сторони супернику, збірна допоміжних цехів, обігравши команду цеху №3 з рахунком 3:0, стала чемпіоном. Склад переможців: Максим Кулеба, Володимир Русов, Олександр Юрченко, Віктор Плетньов, Кирило Терещенко, Сергій Ситник, Артур Чорний.
  У команди цеху №3 (фізорг – Віктор Ніхаєнко) – відповідно, цього разу срібні медалі.

  У волейбольному турнірі команди традиційно визначали чемпіона за круговою системою. Впевнено відігравши весь турнір, перше місце посіла команда заводоуправління у складі: Євгеній Брінер, Дмитро Тальян, Олександр Александров, Олександр Мигалюк, Григорій Леонов, Сергій Єршов.
  Друге місце – у команди ЗЦ (фізорг – Роман Духно).
  Третє місце – у команди ЦРМУ.

  Заключний вид Спартакіади – баскетбол. Змагання з нього пройдуть у вересні.

  23.08.2018

  Українська асоціація виробників феросплавів

  Українська асоціація виробників феросплавів

   

  Україна, 69035
  Запоріжжя, вул. Діагональна,11
  АТ "Запорізький Завод Феросплавів"

  Мапа проїзду

  Тел.: +380 (61) 217-80-09

  ДОСВІД
  НАДІЙНІСТЬ
  ПЕРСПЕКТИВА

  Усі права захищені © АТ "Запорізький Завод Феросплавів"