УК     EN
ISO 9001 - 2015

  На ЗФЗ на одного заслуженого металурга стало більше

  Напередодні ювілею ми традиційно підводимо підсумки своєї роботи, пишаємося досягненнями. Так, в цьому році в колективі ферросплавників з'явився новий «Заслужений металург України» - плавильник другого цеху Анатолій Меньшиков.

  До Дня Незалежності України, на площі Фестивальній, в присутності кількох тисяч запорожців і представників влади міста Анатолій Анаталійович один з двох на все Запоріжжя був удостоєний такої високої державної нагороди, до якої він ішов 24 роки.

  «Мій батько - «Заслужений металург України », і у мене в житті завжди стояла мета - бути не гіршим за батька, - говорить Анатолій Меньшиков. - Я щиро люблю свою справу. Всі 24 роки працюю в одній, своїй 4-й бригаді. І отриману нагороду також частково вважаю заслугою всього колективу. Ми разом досягли високих показників і займали призові місця в виробничих змаганнях».

  Отримуючи заслужену нагороду з рук міських чиновників на сцені площі Фестивальної, Анатолій Меньшиков,  як сам зізнався, відчував радість і гордість - ті ж почуття, які відчувають люди, що працюють в другому плавильному цеху поруч з ним. Адже багато плавильників та майстрів цеху №2 починали свою виробничу кар'єру під його початком, і саме завдяки його суворості та наполегливості ставали професіоналами.

  Анатолій Меньшиков неодноразово відзначався різними заводськими грамотами, його фотографія - в числі кращих працівників підприємства прикрашала заводську Дошку пошани, а в 2013 році, до минулого ювілею заводу, Анатолій Анатолійович був нагороджений Почесним орденом заводу.

  1.10.2018

  Українська асоціація виробників феросплавів

  Українська асоціація виробників феросплавів

   

  Україна, 69035
  Запоріжжя, вул. Діагональна,11
  АТ "Запорізький Завод Феросплавів"

  Мапа проїзду

  Тел.: +380 (61) 217-80-09

  ДОСВІД
  НАДІЙНІСТЬ
  ПЕРСПЕКТИВА

  Усі права захищені © АТ "Запорізький Завод Феросплавів"