УК     EN
ISO 9001 - 2015

  Відлік 27-мільйонної тони феросплаву розпочато!

  У розпал святкування 85-річчя Запорізького заводу феросплавів, 8 жовтня в цеху №3 відбувся випуск ювілейної, 26-мільйонної тони феросплавів. Вражаючої краси дійство відбувалося на очах представників адміністрації, десятків феросплавників, профспілкових активістів, ветеранів ЗФЗ.

  Від імені адміністрації підприємства зі святом всіх присутніх привітав заступник Голови Правління – Технічний директор Володимир Солошенко. Зокрема він відзначив, що пишається різноманіттям та кількістю феросплавів, які пускаються нашими печами. Адже у всьому світі немає підприємства, здатного похизуватися такою кількістю марок феросплавів.

  Також до заводчан звернувся голова Профспілкового комітету Юрій Спиридонов. Він щиро привітав металургів та усіх працівників заводу-ювіляра, його ветеранів. Побажав благополуччя, нових досягнень, злагоди у родинах та мирного неба над головою.

  Запрошені на захід ветерани  нашого підприємства з особливими почуттями та ностальгією спостерігали за всім, що відбувається. Адже дехто з них саме тут, у третьому плавильному цеху пропрацювали все життя. І подібні заходи для них – справжнє свято, що нагадує про їх власні славні трудові перемоги. Адже це для нас із вами історія. А для людей, що підіймали виробництво 30-40 років тому – невід'ємна частина їх пам'яті.

  Усі присутні подякували оганізаторам святкування за можливість вкотре зустрітися з колегами,  та відчути свою причетність до великої спільної справи – процесу виробництва феросплавів.

  9.10.2018

  Українська асоціація виробників феросплавів

  Українська асоціація виробників феросплавів

   

  Україна, 69035
  Запоріжжя, вул. Діагональна,11
  АТ "Запорізький Завод Феросплавів"

  Мапа проїзду

  Тел.: +380 (61) 217-80-09

  ДОСВІД
  НАДІЙНІСТЬ
  ПЕРСПЕКТИВА

  Усі права захищені © АТ "Запорізький Завод Феросплавів"