УК     EN
ISO 9001 - 2015

  Візит на перспективу

  Візит на перспективу

  21 листопада ПАТ «Запорізький завод феросплавів» з робочим візитом відвідала заступник міністра економічного розвитку та торгівлі України Наталія Микольська. Метою візиту, по-перше, стало ознайомлення з Запорізьким заводом феросплавів, як з провідним виробником феросплавів у Європі. Адже ЗЗФ – це підприємство, яке в теперішній час виробляє понад 20 марок марганцевих та кремнієвмісних сплавів, таких як ФС75, ФС70, ФС65, ФС45, ФС25, МнС17, МнС25, ФМн78, ФМн88, Мн95. Не всі підприємства можуть випускати таке різномаїття марок.

  По-друге, основна та головна мета візиту делегації на підприємство – вивчення проблемних питань, пов’язаних зі зниженням собівартості нашої продукції, питань енергозбереження, ознайомлення з досвідом роботи.

  Під час зустрічі спеціалісти заводу ознайомили гостей з напрацюваннями, які направлені на зниження об’єму використання дорогого технологічного посуду в процесі розливки металу. Для цього на підприємстві вже не перший рік використовуються розливні порожнини. Крім зниження затрат з використання технологічного посуду, застосування порожнин дозволяє переробити відсіви феросплавів, які утворюються при дробленні металу та виробити з них товарну продукцію.

  В ході зустрічі, в плавильному цеху №1 гостям показали роботу технологів зі шлаками в частині дроблення та підготовці до продажу кінцевим споживачам, також представили всі види фракцій, які наше підприємство може виробляти. Враховуючи невелику вартість відходів феросплавного виробництва та можливість використання даних матеріалів під час ремонту автомобільних шляхів, процес переробки шлаків з їх подальшою реалізацією розглядається на підприємстві як перспективній напрямок для підвищення дохідності виробництва.

  В рамках зустрічі торкнулися питання енергозбереження. Феросплавники представили установку з підготовки гарячого водо- та теплопостачання, яка за рахунок використання тепла від спалювання феросплавного газу печей №№ 6 та 7, завод сам себе забезпечує теплом та гарячою водою. Як зазначив голова правління ПАТ «ЗЗФ» Павло Олександрович Кравченко, якщо обладнати подібним устаткуванням і інші печі цеха № 1, то тепло можна віддавати місту.

  В третьому плавильному цеху гості ознайомились з виробництвом металевого марганцю. Спеціалісти цеху показали способи переробки відсівів як через колошник печей, так і через виливниці.

  По завершенню зустрічі, Наталією Микольською була відмічена якісна робота підприємства з питань природоохоронного законодавства. Всі плавильні печі обладнані надпотужними газоочисними спорудами, які дозволяють очистити до 99,8 % димових газів. Це показник професіоналізму та турботи заводчан про екологію рідного міста.

  24.11.2017

  Українська асоціація виробників феросплавів

  Українська асоціація виробників феросплавів

   

  Україна, 69035
  Запоріжжя, вул. Діагональна,11
  АТ "Запорізький Завод Феросплавів"

  Мапа проїзду

  Тел.: +380 (61) 700-41-71,
  Факс: +380 (61) 700-41-72,

  ДОСВІД
  НАДІЙНІСТЬ
  ПЕРСПЕКТИВА

  Усі права захищені © АТ "Запорізький Завод Феросплавів"