УК     EN
ISO 9001 - 2015

  Ми – за чистий завод!

  21 квітня 667 ферросплавників з усіх цехів та підрозділів підприємства, включаючи начальників, керівників функціональних напрямків, вийшли на загальнозаводський суботник.

  З самого ранку заводські автобуси доставили працівників на територію підприємства. І вже до полудня територія заводу значно змінилася. Кожен куточок радував чистотою і доглянутістю, а зелені зони – строкатими фарбами весняних квітів.

  Результати заводського суботника не можуть не радувати: чистоту видно неозброєним оком, відчувається затишок. І це не дивно, адже спільними зусиллями нам вдалося:

  З усім обсягом проведеної роботи феросплавникам не вдалося б впоратись без допомоги техніки. Так, в суботнику задіяні були:

  Для підвозу води був задіяний автомобіль МАЗ з ємністю з водою.

  Не можна не відзначити, як після минулих вихідних погарнішала територія підприємства завдяки зеленим насадженням. Все тому, що всього за кілька годин нашим заводчанам вдалося:

  Крім того, під час суботника феросплавники активно облагороджували територію не тільки заводу, а й ЦПШ, заводської бази відпочинку, ЖКВ, санаторію-профілакторію.

  У місті Приморськ було виконано:

  Адміністрація та цеховий комітет дякує всім за активну участь в заводському суботнику. Найкращим чином у спільній корисній справі себе проявили і посіли відповідні призові місця.

  Серед плавильних цехів перше місце зайняв Цех №3 за участю ПЕВ та відділу менеджменту; друге місце – цех №4 за участю ВТО, ІОЦ, ВГЕ, ВГМ і ЦРМУ; третє місце залишилося за цехом №1, разом з яким працювали відділ збуту і ВОП.

  Серед допоміжних цехів перше місце посіла ЦЗЛ за участю ФВ і ВФП, друге – АТЦ, третє – ЕТЦ за участю СЕБ.

  27.04.2018

  Українська асоціація виробників феросплавів

  Українська асоціація виробників феросплавів

   

  Україна, 69035
  Запоріжжя, вул. Діагональна,11
  АТ "Запорізький Завод Феросплавів"

  Мапа проїзду

  Тел.: +380 (61) 700-41-71,
  Факс: +380 (61) 700-41-72,

  ДОСВІД
  НАДІЙНІСТЬ
  ПЕРСПЕКТИВА

  Усі права захищені © АТ "Запорізький Завод Феросплавів"