УК     EN
ISO 9001 - 2015

  Знижуємо витрати на виробництво сплавів, покращуємо техніко-економічні показники

  У 2017 році, при формуванні гарнісажу ковшів, колектив плавильного цеху № 2 почав використовувати нову технологію, що дозволяє підприємству знижувати свої витрати.

  Зниження собівартості продукції – один з найважливіших чинників збереження конкурентоспроможності підприємства в жорстких ринкових умовах. Саме тому фахівці-технологи плавильних цехів та ВТО постійно шукають можливості удосконалення існуючих технологій, розробку і впровадження інноваційних методик, які дозволять виплавляти сплави необхідної якості, але з меншими витратами.

  Одним із нововведень, які відпрацьовувались у 2017р., стала зміна технології виготовлення гарнісажу ковшів під прийом розплаву з печей, що виплавляють ФМн78 і МнС17. Дана методика відпрацьовувалася протягом усього 2017р. в другому плавильному цеху. Тепер, проаналізувавши результати дослідно-експериментальної кампанії, отриманий економічний ефект. За підсумками дослідної кампанії досягнуто зниження витрат на 2,5 млн. грн.

  Технологи другого цеху пропрацювали різні ідеї щодо зниження витрат. І одним із перспективних напрямків стала робота з заміни дорогої марганцевмісної сировини ВМС78, яка використовувалася для виробництва гарнісажу ковшів на печах цеху на абсолютно безкоштовний матеріал окисалюмінієвмісний, тобто відходи виробництва.

  Відпрацювання процесу тривало майже рік. За цей час цех № 2 отримав від цеху № 1 майже тисячу тонн МОАС, виготовивши при цьому близько 800 ковшів.

  У грудні 2017р. були сформовані необхідні зміни в технологічні інструкції, зміни були узгоджені, і з 2018 року плавильний цех № 2 працює вже за новими технологічними правилами.

  А за підсумками 2017р. працівники, що найбільш активно брали участь у відпрацюванні даного процесу, за погодженням з Головою Правління ПАТ «ЗФЗ» Кравченко П.O., були заохочені грошовими преміями.

  9.02.2018

  Українська асоціація виробників феросплавів

  Українська асоціація виробників феросплавів

   

  Україна, 69035
  Запоріжжя, вул. Діагональна,11
  АТ "Запорізький Завод Феросплавів"

  Мапа проїзду

  Тел.: +380 (61) 700-41-71,
  Факс: +380 (61) 700-41-72,

  ДОСВІД
  НАДІЙНІСТЬ
  ПЕРСПЕКТИВА

  Усі права захищені © АТ "Запорізький Завод Феросплавів"