УК     EN
ISO 9001 - 2015

  Друге життя заводського Ікаруса

  13 квітня Голові Правління Павлу Кравченко був представлений оновлений, гарний  автобус «Ікарус», який щойно повернувся з капремонту.
  Над «реанімацією» автобуса, багато деталей якого вийшли з ладу від тривалої експлуатації і металевої корозії, більше чотирьох місяців працювали водії АТЦ Сергій Савеленко і Сергій Павлов.
  За словами начальника автотранспортного цеху Євгена Кухальского, два ініціативних Сергія самі звернулися до нього з пропозицією відновити підготовлений до списання «Ікарус».
  Протягом чотирьох місяців водії працювали, не покладаючи рук: повністю розбирали машину, знімали обшивку, проводили кузовні роботи, ремонти двигуна і ходової частини, варили і фарбували. Щоб швидше поставити автобус на колеса і забезпечити транспортом заводчан, на ремонти виходили і у вихідні дні. Керівництво цеху і заводу не квапило, а навпаки, всіляко сприяло виявленої ініціативи і працьовитості.
   
  У квітні автобус, що здобув друге життя,  знову повернувся до пасажирів на маршрут №8.
  Павло Олександрович Кравченко особисто оцінив результати проведених робіт і витрачених зусиль. Оновлений «Ікарус» його порадував. Голова Правління висловив подяку водійського складу автобуса, потиснув руки і подарував фірмові календарі із заводською символікою. За проявлену ініціативу, працелюбність та небайдужість водії також отримали матеріальну винагороду.

  15.04.2018

  Українська асоціація виробників феросплавів

  Українська асоціація виробників феросплавів

   

  Україна, 69035
  Запоріжжя, вул. Діагональна,11
  АТ "Запорізький Завод Феросплавів"

  Мапа проїзду

  Тел.: +380 (61) 700-41-71,
  Факс: +380 (61) 700-41-72,

  ДОСВІД
  НАДІЙНІСТЬ
  ПЕРСПЕКТИВА

  Усі права захищені © АТ "Запорізький Завод Феросплавів"