УК     EN
ISO 9001 - 2015

  Нарощуємо виробництво: піч №1 запущена в роботу

  6 липня у першому плавильному цеху АТ «Запорізький завод феросплавів» була поставлена на розігрів та введена в роботу піч № 1.

  Пічний агрегат знаходився на простої більше двох років через відсутність реалізації сплаву, що на ньому виплавляється. Але сьогодні, після тривалої підготовки, проведеної силами заводських спеціалістів піч знову набирає обертів. Безумовно, таке рішення допоможе збільшити випуск готової продукції в цеху №1 і створити нові робочі місця.

  До цього відповідального заходу було залучено персонал цеху №1, РМЦ, ЕТЦ, ЕСЦ, УКБ, ЦЗЛАММ, ЦРМУ. Робота кипіла як у відділах і на ділянках підприємства, так і безпосередньо на плавильному майданчику першого цеху. Була, відремонтована і замінена велика частина пічного, газового, електричного устаткування, відновлено і налагоджено обладнання КВП печі №1.

  Після того, як підготовка до пуску була завершена, в присутності провідних фахівців заводу персонал першого плавильного цеху провів пробне включення пічного агрегату. На сьогоднішній день піч знаходиться в роботі. За оцінкою технологів, запуск печі пройшов успішно, без зауважень, згідно план-порядку.

  30.07.2018

  Українська асоціація виробників феросплавів

  Українська асоціація виробників феросплавів

   

  Україна, 69035
  Запоріжжя, вул. Діагональна,11
  АТ "Запорізький Завод Феросплавів"

  Мапа проїзду

  Тел.: +380 (61) 217-80-09

  ДОСВІД
  НАДІЙНІСТЬ
  ПЕРСПЕКТИВА

  Усі права захищені © АТ "Запорізький Завод Феросплавів"