УК     EN
ISO 9001 - 2015
  Виробнича програма вересня виконана

  Виробнича програма вересня виконана

  Незважаючи на існуючі труднощі, трудовий колектив ПАТ "ЗФЗ" повністю виконав виробничу програму вересня.
  У вересні 2017 року план з виробництва продукції виконано на 101,17%. Отримано додатково 306,95 баз.т феросплавів. План з товарної  продукції виконано на 101,52%. Зекономлено 41,72тис. кВт.год. технологічної електроенергії. Встановлений тариф зниження вартості 1МВт*год. технологічної електроенергії виконано.
  Перевезення МОАС у ЦПШ залізничним транспортом виконані в повному обсязі, збільшено середню кількість шлаковозів в одному потязі (план - 12од., факт - 13од.). Планові витрати знижено на 7,58тис. грн.
  У вересні 2017 року вивезено у ЦПШ 81 думпкар з МОАС. Відправлення 81 думпкара дозволило знизити потенційні витрати на 139,69тис. грн. (у т.ч. з пропуску потягів - на 107,97тис. грн., з ДП - на 31,72тис. грн.). 
  Завдання з навантаження та відправлення вагонів із феросплавною продукцією залізничним транспортом виконано на 151,07%.
  Колективи плавильних цехів №№1-4, в основному,  виконали виробничі завдання, при цьому необхідно відзначити відмінну роботу окремих бригад, що домоглися високих техніко-економічних показників при грамотній експлуатації устаткування, виконанні вимог технологічних інструкцій та змінних завдань. 
  Найбільш високі показники, як виробничі, так і з експлуатації устаткування, при відсутності аварійних припинень, показали колективи бригад:
  За високий професіоналізм, відповідальність і якісну працю, працівникам кращих печей розмір виробничої премії за вересень 2017 року було збільшено.
  Однією з пріоритетних задач підприємства є зниження відсотка утворення відсівів при дробленні металу. Найбільш високих показників зі зниження відсотка утворення відсівів досягли колективи:
  За високий професіоналізм, відповідальність та якісну працю працівникам, що домоглися високих показників зі зниження відсотка утворення відсівів при дробленні металу, було збільшено розмір виробничої премії за вересень 2017 року. 
  За підсумками вересня 2017 р., на додаток до основного плану робіт, колектив ЕСЦ виконав ремонт 8-ми одиниць устаткування газоочисток заводу. Додатково було відремонтовано дренажні і шламові насоси, а також ВВН цеху №4. Виконання ремонтів даного устаткування дозволило плавильним печам цеху №4 працювати в нормальному режимі. Ремонтні роботи виконувалися працівниками ЕСЦ по закінченні свого робочого часу, а також у вихідні дні. При цьому основний план ЕСЦ виконано, відхилень у виробництві і доставці енергоресурсів немає. 
  У вересні 2017 р. у плавильному цеху № 3 продовжувалися роботи з виконання капітального ремонту вапняної печі № 2. Частина ремонтних робіт виконувалася силами працівників підприємства. Завдяки зусиллям і професіоналізму працівників ЦЗЛАММ, на вапняній печі № 2 проведено удосконалення програмного забезпечення для відображення сигналів із датчиків печі ДВВ. Виконання даних робіт дозволить підвищити рівень контролю за роботою печі, а також підвищить якість продукції, що випускається.
   
  19.10.2017

  Українська асоціація виробників феросплавів

  Українська асоціація виробників феросплавів

   

  Україна, 69035
  Запоріжжя, вул. Діагональна,11
  АТ "Запорізький Завод Феросплавів"

  Мапа проїзду

  Тел.: +380 (61) 700-41-71,
  Факс: +380 (61) 700-41-72,

  ДОСВІД
  НАДІЙНІСТЬ
  ПЕРСПЕКТИВА

  Усі права захищені © АТ "Запорізький Завод Феросплавів"