УК     EN
ISO 9001 - 2015

  Пресреліз стосовно зупинки пічних агрегатів АТ «ЗФЗ»

          АТ «ЗФЗ» є одним з найкрупніших енергоємних підприємств Запорізької області. Це обумовлено в першу чергу безперервною роботою потужних пічних агрегатів.
          Тобто для стабільної роботи підприємства має бути гарантоване забезпечення електроенергією та водопостачання. Працездатність печей напряму залежить від зазначених факторів. Наявність переривання постачання електроенергії та води негативно впливає на технічний стан пічних агрегатів при їх дуже високій вартості (вартість тільки однієї печі сягає сотень мільйонів гривень). Також кожен запуск та розігрів печі супроводжується значними капіталовкладеннями та виробництвом некондиційних феросплавів.
          АТ «ЗФЗ» знаходиться в м. Запоріжжі, яке починаючи з 12.03.22 перебувало на території активних бойових дій, а з 01.01.23 року знаходиться на території можливих бойових дій.
          Враховуючи досвід попереднього зимового періоду в умовах обмежень в постачанні електроенергії, обумовлених руйнуванням об’єктів критичної інфраструктури та необхідності забезпечення теплом мешканців області, зменшення навантаження на енергомережу області та України, а також наявність залишків феросплавів на складах підприємства, було прийнято рішення по зупинці пічних агрегатів для проведення ремонтних робіт, які при їх поточній роботі провести не можливо.
        Це робиться з метою підготовки обладнання до стабільної роботи по закінченню опалювального сезону, з максимально ефективним виробництвом. Рішення приймалося з урахуванням замовлень вітчизняних покупців на цей період, які будуть забезпечені наявними залишками феросплавів.
         Персонал залишається важливою складовою корпоративної соціальної відповідальності АТ «ЗФЗ» – навіть під час воєнного стану. В зазначений період зупинки для проведення ремонтів з метою утримання кваліфікованих спеціалістів їм буде забезпечена своєчасна виплата заробітної плати  згідно з  законодавством України.
         Також незважаючи на те, що законодавча норма дає можливість адміністрації заводу не виплачувати середній заробіток мобілізованим співробітникам підприємства, на заводі не планують припиняти такі виплати. При цьому, завод продовжує  надавати допомогу сім’ям загиблих працівників.

  3.11.2023

  Українська асоціація виробників феросплавів

  Українська асоціація виробників феросплавів

   

  Україна, 69035
  Запоріжжя, вул. Діагональна,11
  АТ "Запорізький Завод Феросплавів"

  Мапа проїзду

  Тел.: +380 (61) 217-80-09

  ДОСВІД
  НАДІЙНІСТЬ
  ПЕРСПЕКТИВА

  Усі права захищені © АТ "Запорізький Завод Феросплавів"