УК     EN
ISO 9001 - 2015

  Перспективи нашого розвитку

  Наприкінці листопада АТ «Запорізький завод феросплавів» з робочим візитом відвідали представники індійської компанії GHALSASI.
  Мета відвідування підприємства – обговорення можливостей та перспектив взаємного співробітництва та взаємодії. Під час візиту гості змогли поспілкуватися з Головою Правління АТ ЗФЗ Павлом Олександровичем Кравченко, а також з фахівцями Запорізького і Нікопольського заводів феросплавів.
  Потрібно відзначити, що перспективи в роботі з цією компанією дійсно є, оскільки GHALSASI – провідний індійський постачальник технологій для феросплавних печей. Вони виробляють своє фірмове і запатентоване обладнання для тримачів електродів феросплавних печей, а також надають комплексні послуги для проектування, монтажу, випробувань та введення в експлуатацію нових феросплавних пічних установок, переобладнання печей і підвищення ефективності їх роботи.
  Серед досягнень компанії – успішно розроблені і впроваджені проекти по модернізації феросплавних печей в Омані, Африці, Ірані, Бутані, Бахрейні, Грузії, США та Індії.
  На спільній нараді запорізькі технологи детально обговорили з експертами з Індії можливі варіанти з реконструкції печей цеху №4, можливість їх модернізації, збільшення потужності, зміни конструкції електротримачів. Фахівцями GHALSASI були презентовані власні розробки, впроваджені на багатьох феросплавних виробництвах по всьому світу. Вони відкрито ділилися досвідом і детально відповідали на питання запорізьких феросплавників. Зустріч пройшла дуже продуктивно.
  Крім професійного обговорення деталей, гості були вражені і від багаторічної історії Запорізького феросплавного заводу, якому нещодавно виповнилося 85 років.
  Після закінчення зустрічі Голова Правління АТ ЗФЗ Павло Кравченко подякував представникам компанії GHALSASI за інформаційно насичену зустріч і висловив надію на успішну співпрацю в майбутньому.
  17.12.2018

  Українська асоціація виробників феросплавів

  Українська асоціація виробників феросплавів

   

  Україна, 69035
  Запоріжжя, вул. Діагональна,11
  АТ "Запорізький Завод Феросплавів"

  Мапа проїзду

  Тел.: +380 (61) 217-80-09

  ДОСВІД
  НАДІЙНІСТЬ
  ПЕРСПЕКТИВА

  Усі права захищені © АТ "Запорізький Завод Феросплавів"