УК     EN
ISO 9001 - 2015

  Премії та подарунки за кращу організацію побуту заводчан

  В рамках заходів, присвячених святкуванню Нового 2018 року, на Запорізькому заводі феросплавів проведено конкурс на краще побутове приміщення і кімнату прийому їжі серед заводських цехів та підрозділів. Члени комісії, до складу якої увійшли представники з ВОП, ВКтаН, здоровпункту, профкому і редакції, вирушили з обходом заводських приміщень, щоб визначити переможців. Метою конкурсу стала мобілізація потенціалу підрозділів у роботі зі зниження загальної захворюваності, поліпшення умов виробничого побуту.

  Оцінка результатів конкурсу проводилася за п'ятибальною системою на підставі ряду критеріїв. У побутових приміщеннях оцінювалася чистота і температурний режим приміщень, наявність і справність вентиляційної системи та санітарно-технічного обладнання, освітлення. А ось головними критеріями у визначенні кращої кімнати прийому їжі стали: чистота, температурний режим, справність санітарно-технічного устаткування, а також наявність і стан побутових електроприладів.

  Будівля за будівлею, члени комісії оглядали побутові умови феросплавників. І на прикладі багатьох структурних підрозділів переконалися у тому, що в більшості випадків організація побуту працівників залежить від самих заводчан, від їх ставлення до себе і своїх колег. Справна сантехніка, чисті санвузли, кімнатні квіти на підвіконнях - це справа рук не тільки технічного персоналу, за яким закріплена та чи інша ділянка, а й тих людей, які безпосередньо переодягаються, миються, обідають в цьому приміщенні.

  Отже, за підсумками конкурсу «Кращие побутове приміщення і кімната прийому їжі», в номінації на краще побутове приміщення серед плавильних цехів призові місця розподілилися наступним чином: 1 місце - плавильних цех №1, 2 місце - плавильний цех №3, 3 місце - плавильний цех №2. Варто відзначити, що цех №1 став переможцем завдяки своїй постійній роботі над поліпшенням стану "побутівок". З року в рік комісія відзначає суттєві зміни, на відміну від інших цехів, які просто підтримують стан приміщень.

  Серед допоміжних цехів перше місце зайняло побутове приміщення ЗЦ, друге - ЕСЦ, а на третьому місці опинилася «побутівка» ЕТЦ.

  У номінації на кращу кімнату прийому їжі перемога дісталася ЦЗЛ, друге місце присуджено ЕСЦ, третє - РМЦ.
  Хотілося б додати, що цехи та підрозділи, у яких побутові приміщення та кімнати прийому їжі зайняли призові місця, будуть нагороджені преміями: за 1 місце - 2000 грн., за друге місце -1500 грн., за третє місце - 1000 грн., відповідно.

  11.01.2018
  Побутове приміщення цеху №2

  Побутове приміщення цеху №2

  Побутове приміщення ЕСЦ

  Побутове приміщення ЕСЦ

  Побутове приміщення ЕТЦ

  Побутове приміщення ЕТЦ

  Побутове приміщення ЗЦ

  Побутове приміщення ЗЦ

  Кімната прийому їжі РМЦ

  Кімната прийому їжі РМЦ

  Кімната прийому їжі ЕСЦ

  Кімната прийому їжі ЕСЦ

  Побутове приміщення цеху №3

  Побутове приміщення цеху №3

  Кімната прийому їжі ЦЗЛ

  Кімната прийому їжі ЦЗЛ

  Побутове приміщення цеху №1

  Побутове приміщення цеху №1

  Українська асоціація виробників феросплавів

  Українська асоціація виробників феросплавів

   

  Україна, 69035
  Запоріжжя, вул. Діагональна,11
  АТ "Запорізький Завод Феросплавів"

  Мапа проїзду

  Тел.: +380 (61) 700-41-71,
  Факс: +380 (61) 700-41-72,

  ДОСВІД
  НАДІЙНІСТЬ
  ПЕРСПЕКТИВА

  Усі права захищені © АТ "Запорізький Завод Феросплавів"