УК     EN
ISO 9001 - 2015

  В парку техніки АТЦ Запорізького заводу феросплавів – поповнення!

  В рамках програми технічного розвитку ЗФЗ на 2018 рік, у травні був придбаний вантажопасажирський мікроавтобус відомої американської компанії-виробника Ford Transit.

  Новий автомобіль – 2017 року випуску, має полегшений кузов типу мінівен та підвищені параметри безпеки: антиблокувальну систему гальм, електронну програму стабілізації, систему запобігання перекидання автомобіля, систему екстреного гальмування, систему початку руху на схилі, антибуксувальну систему та подушки безпеки для водія і переднього пасажира.

  У мікроавтобусі до найдрібніших деталей продуманий функціонал та комфортність водія, і пасажирів. Так, керування транспортним засобом регулюється бортовим комп’ютером. На панелі приладів є датчики рівнів рідини, вмикання/вимикання електообігрівача переднього та заднього скла, управління електросклопідйомниками. Комфортність водія і пасажирів забезпечується двома кондиціонерами та обігрівом в задній частині салону та багатьма іншими функціями. Перевагою також є висока надійність, стійкість машини, датчики паркування та тиску в шинах.

  До вибору нової техніки фахівці заводу поставилися максимально відповідально. Приймання проходило в два етапи: первинне – у постачальника – офіційного дилерського центру Форд в Україні «ВіДі-Край Моторз» у Києві, і вдруге – вже на території нашого підприємства безпосередньо перед придбанням.

  14.06.2018

  Українська асоціація виробників феросплавів

  Українська асоціація виробників феросплавів

   

  Україна, 69035
  Запоріжжя, вул. Діагональна,11
  АТ "Запорізький Завод Феросплавів"

  Мапа проїзду

  Тел.: +380 (61) 700-41-71,
  Факс: +380 (61) 700-41-72,

  ДОСВІД
  НАДІЙНІСТЬ
  ПЕРСПЕКТИВА

  Усі права захищені © АТ "Запорізький Завод Феросплавів"