УК     EN
ISO 9001 - 2015

  На запорізькому феросплавному збільшується фонд оплати праці

  Минулого тижня правлінням ПАТ «ЗФЗ» спільно з акціонерами заводу прийнято рішення про збільшення заробітної плати працівникам підприємства.

  Згідно з ухваленим рішенням, з 1 березня 2018р фонд оплати праці по підприємству збільшиться на 30%.

  Збільшення буде здійснене диференційовано. При цьому по окремих професіях і категоріях технологічного та ремонтного персоналу зростання досягне 39%.

  Крім цього, як зазначив Голова Правління ПАТ «ЗФЗ» Павло Олександрович Кравченко, буде створений фонд «за роботу в особливих умовах» (наприклад за виконання небезпечних або трудомістких робіт, робіт у загазованих місцях, за виплавку складних сплавів, відпрацювання нових технологій і т.д.). Враховуватиметься будь-який позитивний результат: як в роботі обладнання, так і в якості виконаних робіт, проведених ремонтів.

  При отриманні позитивних результатів з будь-якого виробничого процесу, працівникові будуть виплачуватися кошти з цього фонду. Причому верхньої межі виплат не буде. Що для цього потрібно? Працівник повинен повністю вивчити технологічні та робочі інструкції, оволодіти навичками зі своєї професії.

  Потрібно привчити себе до щоденного сумлінного ставлення до своєї роботи, більш тісної та якісної взаємодії з іншими підрозділами в рішенні загальних задач, підвищенню якості своєї праці. Результат – кожен працівник підприємства за свою працю зможе отримувати більше.

  Крім цього, фахівцями ПАТ «ЗФЗ» розглядається створення фондів керівників функціональних напрямків – технологічного, ремонтного, транспортного тощо. Ці фонди дозволять безпосереднім керівникам преміювати працівників за виконання конкретно поставлених задач.

  21.02.2018

  Українська асоціація виробників феросплавів

  Українська асоціація виробників феросплавів

   

  Україна, 69035
  Запоріжжя, вул. Діагональна,11
  АТ "Запорізький Завод Феросплавів"

  Мапа проїзду

  Тел.: +380 (61) 700-41-71,
  Факс: +380 (61) 700-41-72,

  ДОСВІД
  НАДІЙНІСТЬ
  ПЕРСПЕКТИВА

  Усі права захищені © АТ "Запорізький Завод Феросплавів"