УК     EN
ISO 9001 - 2015

  Оновлено крани в розливному прольоті плавильного цеху №3

  У жовтні, в рамках заходів з інвестиційних програм 2017 року, повністю завершені роботи з заміни електродвигунів і редукторів на електромостових кранах виробництва «Демаг» (Німеччина). У період з серпня по жовтень власними силами ЦРМУ були замінені механізми пересування крану та механізми пересування вантажного візка на кранах № 42, 54 і 56 плавильного цеху № 3.

  У третьому плавильному цеху задіяні 8 кранів виробництва «Демаг»: 4 — в розливному прольоті, по 2 — в пічному і шихтовому прольотах. Це обладнання експлуатується вже понад 15 років, і в останні два роки знос електродвигунів і редукторів кранів став серйозною проблемою для виробництва. Давала збої і електрочастина, і механочастина. Фахівці неодноразово намагалися ремонтувати крани, виготовляючи необхідні запчастини власними силами, в РМЦ. Однак досягти необхідної точності на існуючому обладнанні не вдавалося, і відремонтований агрегат виходив з ладу дуже швидко. При цьому електродвигуни «Демаг» відрізняються нестандартними модулями, вони вже зняті з виробництва, а їх аналоги у інших іноземних виробників коштують дуже дорого. Ситуація вимагала рішення — ефективного, економічно виправданого та надійного. Таке рішення було знайдено.

  Керівництвом підприємства були включені в інвестиційні програми на 2017 рік роботи з заміни приводу ходу мосту і приводу ходу візка кранів «Демаг» на вітчизняні агрегати. Фахівці ПКВ, ВГМ і цеху № 3 розробили проект, який відповідав всім експлуатаційним вимогам і враховував специфіку роботи кранів. Після узгодження проекту, Новокраматорський механічний завод (НКМЗ) виготовив за ним три комплекти обладнання. Тепер це обладнання вітчизняного виробництва встановлено на кранах №№ 42, 54 і 56 в розливному прольоті третього плавильного цеху. Монтаж був виконаний власними силами. Незважаючи на напружений робочий графік, фахівці ЦРМУ змогли організувати свою роботу грамотно і чітко. Тепер крани працюють без аварій, надійно, зауважень від кранових машиністів немає. Оновлені крани допоможуть колективу третього цеху, лідеру виробничого змагання за жовтень 2017р і надалі займати призові позиції, успішно трудитися, виконувати плани виробництва і ТЕПи, зміцнювати наш завод.

  1.12.2017

  Українська асоціація виробників феросплавів

  Українська асоціація виробників феросплавів

   

  Україна, 69035
  Запоріжжя, вул. Діагональна,11
  АТ "Запорізький Завод Феросплавів"

  Мапа проїзду

  Тел.: +380 (61) 700-41-71,
  Факс: +380 (61) 700-41-72,

  ДОСВІД
  НАДІЙНІСТЬ
  ПЕРСПЕКТИВА

  Усі права захищені © АТ "Запорізький Завод Феросплавів"