УК     EN
ISO 9001 - 2015

  Продовжуємо традиції соціального партнерства

  Наприкінці квітня на конференції трудового колективу  АТ «ЗФЗ»  було прийнято головний документ, що регулює соціально-економічні відносини роботодавця та працівників підприємства – Колективний договір  АТ «Запорізький завод феросплавів» на 2018-2019 роки.

  Колективний договір для кожного працівника – це серйозна соціальна підтримка. До того ж, він добре працює на імідж підприємства. Соціальне наповнення програм колективного договору працює на перспективу та спрямоване на піклування про працівників, молодь підприємства та ветеранів заводу, на профілактику захворюваності, зміцнення здоров'я працівників та їх дітей.

  В роботі конференції взяли участь керівники підприємства, керівники структурних підрозділів, члени профспілкового комітету, профспілковий актив, представники трудових колективів основних і допоміжних цехів. Розглядалися такі питання: підведення підсумків виконання двосторонніх зобов'язань Колективного договору за 2017 рік; внесення змін і доповнень в новий Колективний договір на 2018-2019 роки і його прийняття; затвердження кошторису витрачання коштів на матеріальне заохочення та гарантії на 2018 рік. Були заслухані: короткий звіт про виконання двосторонніх зобов'язань чинного Колективного договору за 2017 рік, наданий в.о. заступника Голови Правління з персоналу Т. В. Колесникової, доповідь Голови Правління П.О. Кравченко, доповідь голови профспілкового комітету Ю. М. Спиридонова.

  Конференція ухвалила:  Роботу Правління та профспілкового комітету щодо виконання норм чинного Колективного договору за 2017 рік визнати задовільною і затвердити новий Колективний договір на 2018-2019 роки.

  7.05.2018

  Українська асоціація виробників феросплавів

  Українська асоціація виробників феросплавів

   

  Україна, 69035
  Запоріжжя, вул. Діагональна,11
  АТ "Запорізький Завод Феросплавів"

  Мапа проїзду

  Тел.: +380 (61) 217-80-09

  ДОСВІД
  НАДІЙНІСТЬ
  ПЕРСПЕКТИВА

  Усі права захищені © АТ "Запорізький Завод Феросплавів"