УК     EN
ISO 9001 - 2015

  Успішно завершено капремонт газоочистки печі №15

  В кінці травня був завершений капітальний ремонт газоочистки печі №15 другого плавильного цеху. Замінено 1600 фільтрувальних рукавів, очищені і відремонтовані бункера для збору пилу. Основна мета капремонту – не допустити викид в атмосферу дрібнодисперсного пилу і твердих частинок, які уловлюються від печі № 15/

  Дуже якісно і оперативно були проведені підготовчі роботи, в яких брав участь черговий персонал газоочистки і бригада з ремонту та обслуговування сухих газоочисток ЦРМУ.

  На газоочистці був виконаний демонтаж старих рукавних фільтрів, прибирання приміщення камер, відремонтовані елементи кріплення рукавних фільтрів, і після цього було виконано монтаж нових фільтрувальних рукавів у повній кількості.

  Після закінчення капітального ремонту і включення газоочистки, протягом 72 годин заводські фахівці - екологи, технологи, спеціалісти відділу головного енергетика та плавильного цеху №2, спостерігали за її роботою, фіксували дані, робили висновки.

  На сьогоднішній день можна з упевненістю сказати, що капремонт завершено успішно, газоочисне спорудження печі №15 працює на повну потужність і зі своєю функцією справляється. А це вкрай важливо з точки зору екологічної обстановки не тільки на заводі, а й у нашому місті.

  27.06.2018

  Українська асоціація виробників феросплавів

  Українська асоціація виробників феросплавів

   

  Україна, 69035
  Запоріжжя, вул. Діагональна,11
  АТ "Запорізький Завод Феросплавів"

  Мапа проїзду

  Тел.: +380 (61) 217-80-09

  ДОСВІД
  НАДІЙНІСТЬ
  ПЕРСПЕКТИВА

  Усі права захищені © АТ "Запорізький Завод Феросплавів"