УК     EN
ISO 9001 - 2015

  Керівництво Запорізького заводу Феросплавів відзначило героїчний вчинок свого колеги Віталія Бута

  4 червня під час урочистих зборів у плавильному цеху №2  АТ «Запорізький завод Феросплавів» керівництво підприємства відзначило героїчний вчинок свого товариша і колеги Віталія Бута, який декілька тижнів тому врятував на Дніпрі двох неповнолітніх дівчат.

  Вже 23 роки Віталій Якович гідно несе службу на підприємстві, яке стало для нього другою домівкою. Показово, що місцем для привітання обрали саме той цех  і зміну, в якій він працює. Це відбулося не випадково, адже таким чином кожен співробітник, з яким пліч-о-пліч виконує свої обов’язки Віталій, мав змогу висловити слова захоплення та підтримки.

  – Для мене особисто і для всього колективу ви по-справжньому хоробра людина. Людина з великої букви. Ви зробили щасливими дві родини, повернувши до життя їхніх дітей. Зі свого боку керівництво заводу висловлює Вам щиру подяку та надає сертифікат-премію у розмірі 20 тисяч гривень. Це наша невелика подяка за Ваш неймовірний героїчний вчинок, – зазначив голова правління АТ «ЗФЗ» Павло Кравченко.

  Також до заходу долучився т.в.о. начальника ГУ ДСНС України у Запорізькій області Володимир Матросов. Він також висловив подяку герою, який не за професією, а за покликом серця є справжнім рятівником: виявив мужність та рішучість, що стали головними у порятунку малечі.

  Коли збори добігали завершення, в цеху з’явилася заступник технічного директора з охорони навколишнього середовища Леонора Лихобіцька з букетом квітів. Вона зі сльозами на очах подякувала Віталію за його неоціненний вчинок від імені усіх співробітників, які дуже пишаються тим, що можуть працювати разом з такою хороброю людиною.

  Справжні герої – люди сором’язливі. Віталій Бут вважає, що на його місці так вчинив би кожний, що і є доказом попереднього твердження. А нам з вами залишається тільки пишається тим, що на нашому підприємстві працює людина, здатна на такі мужні вчинки!

   

  5.06.2018

  Українська асоціація виробників феросплавів

  Українська асоціація виробників феросплавів

   

  Україна, 69035
  Запоріжжя, вул. Діагональна,11
  АТ "Запорізький Завод Феросплавів"

  Мапа проїзду

  Тел.: +380 (61) 700-41-71,
  Факс: +380 (61) 700-41-72,

  ДОСВІД
  НАДІЙНІСТЬ
  ПЕРСПЕКТИВА

  Усі права захищені © АТ "Запорізький Завод Феросплавів"