УК     EN
ISO 9001 - 2015

  Екскурсія для майбутніх металургів

  Молоді на Запорізькому заводі феросплавів завжди раді, адже майбутні металурги приходять до нас в гості з палаючими очима і щирою цікавістю. Вони - наше майбутнє.

  26 жовтня із нашим підприємством, його історією, реаліями і робочою обстановкою, виробничими процесами і металургійним обладнанням основних цехів знайомилися студенти другого курсу Нікопольського технікуму Національної металургійної академії України, спеціальності "Виробництво сталі і феросплавів".

  Вже з перших хвилин стало зрозуміло - перед нами перспективні феросплавники. Вони уважно і спостережливо знайомились з історією заводу в музеї, захоплено стежили за виробничими процесами в цехах №1 і №3, де молодим людям розповіли про всі етапи виплавки металу, про структуру і роботу печей, обов'язки та взаємодію кожного працівника на плавильному майданчику.

  Звичайно, що минула екскурсія - це лише перше знайомство майбутніх металургів з особливостями виробництва, але їх інтерес і бажання, хороші враження від відвідування підприємства - це вже доказ того, що професію вони обрали не даремно.

  30.10.2018

  Українська асоціація виробників феросплавів

  Українська асоціація виробників феросплавів

   

  Україна, 69035
  Запоріжжя, вул. Діагональна,11
  АТ "Запорізький Завод Феросплавів"

  Мапа проїзду

  Тел.: +380 (61) 217-80-09

  ДОСВІД
  НАДІЙНІСТЬ
  ПЕРСПЕКТИВА

  Усі права захищені © АТ "Запорізький Завод Феросплавів"