УК     EN
ISO 9001 - 2015

  Всесвітній день охорони довкілля

  Щорічно, 5 червня, увесь світ відзначає Всесвітній день охорони довкілля. Свято засновано Генеральною асамблеєю ООН. З огляду на гостру необхідність дбайливого ставлення людини до природних ресурсів, для Організації Об'єднаних Націй цей захід  є одним з основних способів привернути увагу світової громадськості до екологічних проблем,  стимулювання політичного інтересу  і відповідних дій.

  АТ «Запорізький завод феросплавів» під керівництвом Голови Правління Кравченко Павла Олександровича успішно здійснює виробничу, фінансово-комерційну, зовнішньоекономічну діяльність, перетворившись на впливове підприємство нової ринкової формації. Це забезпечується суворим виконанням вимог нормативно-правової бази, у т.ч. природоохоронного законодавства України.

  Запорізький феросплавний завод, у числі інших металургійних підприємств міста, протягом вже декількох десятків років проводить активну роботу з впровадження заходів різних регіональних екологічних програм, спрямованих на зниження шкідливого впливу виробничої діяльності на здоров′я населення і навколишнє середовище м. Запоріжжя.

  За результатами впровадження екологічних, у т.ч. повітряохоронних заходів, а саме, проведених реконструкцій обладнання, будівництва газоочисток отримано Висновок державної санітарно-гігієнічної експертизи, що підтверджує: в санітарно-захисній зоні АТ «ЗФЗ» відсутні житлові будинки, а викиди від нашого виробництва знаходяться в межах ГДК і не роблять шкідливого впливу на здоров′я населення міста.

  Також, наше підприємство одне з перших серед металургійних заводів у Запоріжжі отримало позитивний  Висновок Державної екологічної експертизи щодо відсутності впливу виробничої діяльності нашого заводу на навколишнє середовище.

  Технічне забезпечення цехів водою повністю здійснюється за рахунок роботи шести зворотних циклів водопостачання та очисних споруд з 3-х ступінчастим очищенням дощових вод. Скидання виробничих стоків у басейн р. Дніпро відсутнє.

  Вагомою частиною у природоохоронній діяльності нашого заводу є робота з мінімізації викидів в атмосферу. Завдяки роботі 105 газоочисток,  щорічно вловлюється більше 20 000 т шкідливих речовин.

  На заводі здійснюється програма утилізації відходів феросплавного виробництва, шляхом розширення обсягів переробки шлаків і пилу сухих газоочисток. Отримана продукція - щебінь, щебенево-піщана суміш, пісок та пило-коксові окатиші реалізується організаціям або використовуються для власних потреб у металургійному та будівельному виробництвах. Це вагомі досягнення нашого підприємства. Про це потрібно говорити й знати!

  За результатами численних перевірок підприємства  органами Держнагляду та силовими структурами (СБУ, Обласна прокуратура, Нацполіція) стан справ з екології у порівнянні  з іншими промисловими підприємствами знаходиться на високому рівні. Цей факт підтверджено плановою перевіркою АТ «ЗФЗ» представниками Державної екологічної інспекції у грудні  2018 року. Робота підприємства оцінена позитивно, вагомі зауваження, штрафні санкції - відсутні.

  Проте, процес мінімізації шкідливого впливу на довкілля  не має кінцевої позначки, він - нескінченний…

  Шановні колеги, шановні робітники нашого заводу, шановні родини! Бережіть природу, виховуйте у дітей і онуків дбайливе ставлення до неї, тим самим, забезпечуючи майбутнім поколінням здорове і щасливе існування в гармонії людини з навколишнім середовищем! Чисте квітуче довкілля починається  із кожного з нас! Ми мусимо залишити цей світ після себе кращим і у цьому наша велика місія.                               

  Зі святом, дорогі колеги!

   

   

  Підготувала
  Заступник Технічного директора з ОНС                                                 
  Ліхобіцька Л.В.

  5.06.2019

  Українська асоціація виробників феросплавів

  Українська асоціація виробників феросплавів

   

  Україна, 69035
  Запоріжжя, вул. Діагональна,11
  АТ "Запорізький Завод Феросплавів"

  Мапа проїзду

  Тел.: +380 (61) 700-41-71,
  Факс: +380 (61) 700-41-72,

  ДОСВІД
  НАДІЙНІСТЬ
  ПЕРСПЕКТИВА

  Усі права захищені © АТ "Запорізький Завод Феросплавів"