УК     EN
ISO 9001 - 2015

  З відкритими серцями та солодкими подарунками

  Наприкінці грудня, напередодні новорічних свят, представники Запорізького заводу феросплавів відвідали будинок-інтернат для хлопчиків з дефектами розумового розвитку, що знаходиться на Великому Лузі. Феросплавники привезли вихованцям інтернату солодкі подарунки від адміністрації та профспілкового комітету підприємства, а також речі та іграшки, які зібрали для хлопчаків заводчани.

  Гостей радісно зустрів персонал будинку-інтернату, і після вручення подарунків хлопчикам, завуч провела для феросплавників невелику екскурсію закладом, показала, як використовується реабілітаційне обладнання та інвентар, розповіла про життя дітей – навчання та дозвілля:

  – В нашому будинку-інтернаті знаходяться хлопці двох вікових груп – від 4 до 18 років, та від 19 до 35 років. Старші хлопчаки вміло та з задоволенням допомагають персоналу по господарству. Після досягнення 35-річного віку вони потрапляють до психо-неврологічного інтернату. Серед наших вихованців є і спортсмени, навіть член параолімпійської збірної з легкої атлетики. Багато хто з них – сироти, батьки інших або не можуть з якихось причин утримувати таких діток у родині, або ж зовсім позбавлені батьківських прав. Але в цілому, всі хлопці відкриті, люблять гостей, у чому ви сьогодні переконалися на власні очі.

  Доброчинність для феросплавників стала вже доброю традицією. Ми щороку відвідуємо різні дитячі заклади з гостинцями, щоб подарувати діткам, позбавленим батьківської любові та турботи, маленьке свято. Адже радість та позитив, щастя у дитячих очах, отримані навзаєм, не варті ніяких матеріальних цінностей.

  19.01.2018

  Українська асоціація виробників феросплавів

  Українська асоціація виробників феросплавів

   

  Україна, 69035
  Запоріжжя, вул. Діагональна,11
  АТ "Запорізький Завод Феросплавів"

  Мапа проїзду

  Тел.: +380 (61) 700-41-71,
  Факс: +380 (61) 700-41-72,

  ДОСВІД
  НАДІЙНІСТЬ
  ПЕРСПЕКТИВА

  Усі права захищені © АТ "Запорізький Завод Феросплавів"