УК     EN
ISO 9001 - 2015

  База відпочинку «Феросплавник» готова до зустрічі відпочивальників

  З першого червня база відпочинку «Феросплавник» гостинно відкрила свої двері. Заводчани і їх сім'ї зможуть відпочити та оздоровитися біля теплого і ласкавого моря, отримати заряд бадьорості та енергії. 

  Напередодні першого заїзду, для перевірки готовності бази відпочинку до прийому працівників, Голова Правління АТ «ЗФЗ» П.О. Кравченко спільно з фахівцями і керівниками цехів, функціональних напрямків провели інспекцію бази відпочинку «Феросплавник».

  Фахівці ретельно перевірили, як підготовлена ​​наша оздоровниця до розміщення відпочиваючих. Були оглянуті інженерні мережі, сантехнічні комунікації, стан території, корпусів, номерів, госпбудівель, а також місця відпочинку, пляж та ін. В цілому результати проведеної перевірки показали повну готовність бази. Виявлені незначні недоліки будуть усунені до початку сезону.

  Окремо варто відзначити новинки, що з'явилися на базі відпочинку в цьому році. Вони безумовно, порадують відпочиваючих. По-перше, всі любителі футболу отримають справжнє задоволення від гри на якісному, професійному футбольному полі. Любителів більярду теж чекає приємний сюрприз – нові більярдні столи Американський Пул і Російська Піраміда. На пляжі для зручності відпочиваючих значно розширена тіньова зона. Під новими навісами чекають і нові зручні, добротні лежаки.

  Також, для любителів фотосесій і селфі з'явилися нові привабливі об'єкти: декоративна композиція «два серця» (з видом на море) і металева квіткова композиція з гірляндами, що світяться. Для дітвори придбано 4 велокартінга.

  Тож, бажаємо заводчанам приємного відпочинку, якісного оздоровлення море сонця і позитиву на доглянутій, затишній, пахучій базі відпочинку «Феросплавник»!

  4.06.2018

  Українська асоціація виробників феросплавів

  Українська асоціація виробників феросплавів

   

  Україна, 69035
  Запоріжжя, вул. Діагональна,11
  АТ "Запорізький Завод Феросплавів"

  Мапа проїзду

  Тел.: +380 (61) 700-41-71,
  Факс: +380 (61) 700-41-72,

  ДОСВІД
  НАДІЙНІСТЬ
  ПЕРСПЕКТИВА

  Усі права захищені © АТ "Запорізький Завод Феросплавів"