УК     EN
ISO 9001 - 2015

  Короностоп!

  У зв’язку з розповсюдженням гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом COVID-19  в Запорізькій області, на підприємстві  АТ «Запорізький феросплавний завод» введені обмежувальні заходи. Серед працівників заводу проводиться пояснювально-роз’яснювальна робота щодо запобігання поширенню захворюваності та методів профілактики.

  Закуплено спеціальні дезінфікуючі засоби та посилено режим обробки ними приміщень, техніки, майна, канцелярського приладдя та ін. Запроваджено кварцування приміщень, дезинфекції салонів автобусів для перевезення робітників після кожної поїздки. Прибираються та провітрюються службові та побутові приміщень після кожного миття на зміні згідно інструкції та графіків.

  Для запобігання контакту з великою кількістю осіб, масовому скупченню людей в інших державах, заборонено відрядження працівників підприємства за кордон, прийняття іноземних делегацій на території Запорізького феросплавного заводу. На підприємстві заборонено проводити масові заходи: особисті прийоми, збори, семінари, наради, тобто ті заходи, де скупчення людей більше 5 осіб.

  Організовано посилений моніторинг медичними працівниками підприємства стану здоров’я робітників. Заборонено допускати до роботи людей з ознаками ГРВІ!

  Відділом постачання заводу закуповуються в необхідній кількості медичні костюми, захисні маски та окуляри, рецикулятори (бактерицидні лампи), дезинфікуючі засоби, дозатори-антисептики, тепловізори (безконтактні термометри) та ін.

  Операція «Рубежі» на заводі феросплавів розпочалася!  Підготувала: Вікторія Верещага
   

  19.03.2020

  Українська асоціація виробників феросплавів

  Українська асоціація виробників феросплавів

   

  Україна, 69035
  Запоріжжя, вул. Діагональна,11
  АТ "Запорізький Завод Феросплавів"

  Мапа проїзду

  Тел.: +380 (61) 217-80-09

  ДОСВІД
  НАДІЙНІСТЬ
  ПЕРСПЕКТИВА

  Усі права захищені © АТ "Запорізький Завод Феросплавів"