УК     EN
ISO 9001 - 2015

  Готуємо професіоналів

   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
  З 28 січня по 6 лютого, для технологічного персоналу плавильних цехів №№ 1-4, які перебувають в резерві на посади майстрів, зайнятих на гарячих ділянках робіт, проводилося навчання згідно внутрішньокорпоративної програми підготовки кадрового резерву «Я - майстер». Навчання за цим курсом проводиться з метою підготовки кваліфікованих керівників - професіоналів своєї справи, які вміють вирішувати не тільки виробничі питання, але знають і розуміють питання економіки, вміють вирішити будь-яку спірну ситуацію в колективі, знають можливості роботи мотиваційних механізмів в оплаті праці працівників підприємства.
   
  Основними темами занять стали питання технології виробництва, його вдосконалення, конструкції печей плавильних цехів, якості готової продукції, оплати праці та мотивації працівників, дотримання правил безпеки на виробництві. Також майбутнім майстрам були викладені теми з економіки, методів зниження собівартості готової продукції, бухгалтерського обліку (первинна документація майстра), вхідного контролю сировини та ТМЦ на заводі та з інших важливих аспектів їх роботи. Крім цього були озвучені нововведення в законодавстві про працю, які плануються до введення в дію, та обговорені питання соціальних гарантій для працівників нашого підприємства.
   
  Велика увага була приділена і безпосередньому розвитку управлінських навичок керівників середньої ланки - їх умінню працювати в команді, приймати оперативні рішення, досягати намічених цілей.
   
  За методичними матеріалами тренінгу «Інструменти нематеріальної мотивації. Хвалити або лаяти» навчальний курс для майстрів провела психолог ВКтаН Ірина Галанова. У програмі курсу: розвиток лідерських якостей, як уникнути конфліктів, особливості мотивації персоналу, командоутворення, тренінги.
   
  Для кращого засвоєння матеріалу всім учасникам навчання були роздані методичні матеріали лекцій.
   
  Після навчання і тестування підвели підсумки навчання. Вони будуть братися до уваги при розгляді кандидатів на посади виконуючого обов'язки майстра або безпосереднього вступу на дану посаду.
   
  За програмою «Я – майстер» навчалися 10 працівників заводу. За результатами тестування, найкращими стали: горновий цеху № 3 Антон Кутузов, плавильник цеху № 2 Олександр Веремійчук,  плавильник цеху № 4 Олександр Ткачьов, плавильник цеху № 1 Віталій Данілов. Вони показали хороший рівень знань. 
   
  Завдяки навчанню, працівники краще розбиратимуться в питаннях технології виробництва, якості, взаємодії в роботі. Ці знання дадуть можливість професійно та злагоджено працювати в команді.
   
  Це те, до чого ми прагнемо і чого досягаємо в роботі за допомогою навчання!
   
  Підготувала: Вікторія Верещага
   
  11.02.2020

  Українська асоціація виробників феросплавів

  Українська асоціація виробників феросплавів

   

  Україна, 69035
  Запоріжжя, вул. Діагональна,11
  АТ "Запорізький Завод Феросплавів"

  Мапа проїзду

  Тел.: +380 (61) 217-80-09

  ДОСВІД
  НАДІЙНІСТЬ
  ПЕРСПЕКТИВА

  Усі права захищені © АТ "Запорізький Завод Феросплавів"