УК     EN
ISO 9001 - 2015

  Привітання Голови Правління АТ "ЗФЗ" з Новим роком та Різдвом Христовим

                                    Дорогі колеги! 
   
  Ось і завершується насичений подіями і важливими справами 2019-й рік. Це був рік, що випробовував нас на міцність. Але, водночас, він примушував розвиватися, покращувати ТЕП, бути винахідниками та раціоналізаторами, навчатися тощо…
  Не дивлячись, що стійко скорочувався попит на феросплави на світовому ринку, економічна та політична «погода» була дуже мінлива і досить несприятлива, «негоді» не вдалося збити нас «з ніг», бо знання, досвід, відповідальність і відданість справі – це сильніше за будь-які негаразди. Така стійкість стала можлива не в останню чергу завдяки плідній співпраці між функціональними напрямками і підрозділами підприємства.
  За для зниження витрат, втримання обсягів виробництва, наскільки це було можливо в існуючих умовах, вдосконалення технологічних процесів, пристосування їх під затребувані види феросплавів зроблено багато… Ситуація на ринку змусила нас знизити об’єми виплавки, але зроблено все, щоб при цьому максимально зберегти колектив і обладнання. 
  В 2019-му в ЦРМУ була створена дільниця з капремонтів. Це дало змогу нашому підприємству суттєво економити на підрядниках. 
  Як приклад успішної співпраці різних підрозділів – капітальний ремонт печі №35 у цеху №4. Спільно РМЦ та ЕСЦ було виготовлено унікальне обладнання для доочищення феросплавного газу. Змінено конструкцію придбаних маслоохолоджувачів пічних трансформаторів, вага кожного з яких, близько 2 тонн! В цеху №1 спільними зусиллями працівників самого цеху, ЦЗЛАММ, ЕСЦ та ЦРМУ здійснена реконструкція камери допалювання. Теплообмінник на цьому об’єкті має великі габарити, доступ до нього обмежений, тож це була дуже кропітка, подетальна робота.
  Введено в дію АСУТП печі №34 в 4-му цеху, на фінішній прямій довгоочікувана реконструкція ДСК-8, потужності якого вирішують багато проблем з підготовки товарної продукції в цеху №1… 
  Значно збільшилося коло операцій і технологічних процесів, де задіяна вантажна техніка заводу: робота з полігонами розливання МОАС в цехах №1 і №4, при виконанні ППР печей, переробці ВСМ в цеху №4, в роботі з нікельвміщуючою сировиною, що в значній мірі підвищує ефективність, зменшує об’єми ручної праці.
  В цьому році знижено вдвічі об’єми утворення відсівів в цеху №1 завдяки нашим власним розробкам - розливу металу тонким шаром з подальшим грохоченням. А здавалося ж, досягти цього неможливо!    Навчилися плідно працювати в умовах нового ринку електроенергії, спромоглися налагодити процес завантаження суден продукцією в регламентовані терміни, запобігаючи нарахуванню штрафів. І це вже реалії! 
  Продовжуємо рухатись в напрямку зменшення кількості гарячих простоїв і відгарів електродів. За цінним досвідом наші спеціалісти відвідували підприємства Норвегії і Грузії.
  Зменшуємо витрати, ефективно використовуючи продукти ЦПШ, усуваючи недоліки при роботі на розливних машинах. З цією ж метою вдосконалюємо конструкцію мульд, збільшуємо й  об’єми шлаку, що вивозиться на відвали думпкарами. 
  ЗЦ спільно з УСтаП розробили і запровадили шаблони з логістики, з  прийняття рішень і дій персоналу при масових поставках на завод однорідних вантажів і сировини, що дозволяє не допускати різкого зростання вагонообігу і простою вагонів. 
  Сьогодення показує нам шляхи для розвитку. Один з них – навчання, підвищення рівня професіоналізму працівників.
  Хороші ТЕП, з якими ми закінчуємо рік, дають розуміння, що багато в майбутньому залежить від нас, від того, наскільки ми зможемо бути командою. Ми також бачимо тенденцію на пожвавлення ринку, тож, є всі підстави з надією дивитися у майбутнє, впевнено і з радістю робити свою справу. 
  Бажаю вам, дорогі друзі, бути щасливими у буденному житті, отримувати задоволення від кожної його миті. Наснаги вам і сил для особистих досягнень. Хай у наступному, 2020-му році до наших спільних зусиль долучається успіх, і попутний вітер завжди дме в наші паруси!
  Здоров’я вам і здійснення мрій!
   
   
  Голова Правління АТ «ЗФЗ»  П.О.Кравченко
   
  24.12.2019

  Українська асоціація виробників феросплавів

  Українська асоціація виробників феросплавів

   

  Україна, 69035
  Запоріжжя, вул. Діагональна,11
  АТ "Запорізький Завод Феросплавів"

  Мапа проїзду

  Тел.: +380 (61) 217-80-09

  ДОСВІД
  НАДІЙНІСТЬ
  ПЕРСПЕКТИВА

  Усі права захищені © АТ "Запорізький Завод Феросплавів"