УК     EN
ISO 9001 - 2015

  Привітання Голови Профкому АТ "ЗФЗ" зі святами

                 Дорогі феросплавники !
   
  Профспілковий комітет вітає всіх вас з наступаючим 2020-м роком і Різдвом Христовим.
  Ці світлі свята дарують нам радість і надію на краще, дають можливість перед новим етапом нашого життя озирнутися назад і підвести проміжні підсумки.
  Рік, що минає, 2019-й, для всіх нас видався непростим. Підприємства ГМК, наша профспілка зіткнулися з новими викликами, на які необхідно було відповідати відповідними діями.
  Всі зусилля нашої первинної профспілкової організації спільно з обласним комітетом, ЦК ПМГУ були спрямовані на подолання проблем, що вставали одна за одною.
  Зроблено було чимало. Це і відновлення в списках 1 і 2 професій, зайнятих на гарячих ділянках роботи, затвердження порядку атестації лабораторій, що займаються атестацією робочих місць, навчання профспілкового активу, боротьба за ГІДНУ зайнятість, ГІДНУ заробітну плату членів профспілки.
  Це був рік напруженої роботи, зміцнення нашої профспілки, формування активної профспілкової позиції, залучення в наші ряди молоді.
  У 2019-му у всіх ланках обласної організації пройшли звіти і вибори, підведені певні підсумки. 2020-й рік - рік VII з'їзду ПМГУ і профспілка зобов'язана шукати і знайти нові підходи і вдосконалювати свою роботу щодо захисту людей праці.
  На нас чекає напружена робота у відстоюванні профспілкової редакції Трудового законодавства, в підготовці та укладанні колективного договору в кризових умовах.
  Ми впевнені, що спільними зусиллями, проявляючи єдність, солідарність, ми зможемо здійснити все задумане і зробити ще один крок до поліпшення умов праці і матеріальної забезпеченості феросплавників.
  Бажаємо вам в Новому 2020-му році плідної роботи, максимальної самореалізації, досягнення всіх поставлених цілей, щоб новорічні та Різдвяні свята були радісними і принесли вашим колективам злагоду, мир і добробут.
   
  Голова Профспілки ЗФЗ Ю. М. Спиридонов
   
  24.12.2019

  Українська асоціація виробників феросплавів

  Українська асоціація виробників феросплавів

   

  Україна, 69035
  Запоріжжя, вул. Діагональна,11
  АТ "Запорізький Завод Феросплавів"

  Мапа проїзду

  Тел.: +380 (61) 217-80-09

  ДОСВІД
  НАДІЙНІСТЬ
  ПЕРСПЕКТИВА

  Усі права захищені © АТ "Запорізький Завод Феросплавів"