УК     EN
ISO 9001 - 2015

  Якість навчання – на контролі!

  Головою Правління АТ «ЗФЗ» Павлом Кравченко була поставлена задача – підготувати та провести навчання з експлуатації та обслуговування розливної машини. Павло Олександрович тривалий час звертає увагу керівників про важливість навчання працівників. 
   
  Головним механіком Генадієм Гончаровим та начальником  цеху з ремонту металургійного устаткування Олександром Просвєтовим були проведені перші показові теоретичні та практичні навчання з використанням схематичного зображення розливної машини та самого процесу розливу. Заняття пройшли невдало, було багато зауважень, як з підготовки, так і з подання матеріалу. Лунали зауваження керівника підприємства щодо роздаткового матеріалу, в якому повинна бути інформація про призначення розливної машини, підготовку робочого місця до початку роботи машиніста та пошаговий алгоритм роботи. 
   
  На наступних заняттях були вже розроблені методичні рекомендації щодо проведення учбово-практичних занять з професії «машиніст розливної машини» в умовах плавильного цеху № 1 та підготовлено фільм для персоналу, який залучається до огляду технічного стану та ремонтних робіт основних вузлів розливної машини. Разом з тим є і недоліки у навчанні персоналу культурі виробництва. Наслідком цього і є багато порушень в плавильному цеху № 1: в неналежному технічному стані розливна машина, бруд та залишки масла на гідравлічному агрегаті, розливній каруселі та її площадці, відсутність ящика для інструментів для достатнього рівня технічного обслуговування машини та велика кількість відсівів після розливу, площадка розливного прольоту заставлена великою кількістю коробів для РМ. 
   
  Зі слів Павла Кравченка, людина, яка прийшла на завод, повинна дізнатися про соціальні гарантії, справедливу оплату праці, щоб працівник міг розуміти свою роль в житті цеху та заводу і можливість особистого та професійного росту. Все це в комплексі і дає розуміння якісної та відповідальної праці.
   
  Після відвідин цеху, теоретичних та практичних занять, було поставлене завдання запровадити повітряне охолодження трьох перших мульд після розливання. Відповідний проект розробить ПКВ. Також зазначено про необхідність модернізації системи охолодження злитків, щоб забезпечити їх охолодження по всій площині, представити та закупити ТМЦ для ремонту обладнання.
   
  Поставлена задача відпрацювати зауваження та рішення Голови Правління, врахувати їх в роботі та навчанні. Продовження навчання машиністів розливної машини триває…
   
   
        
   
   
   
   
   
   
  Підготувала Вікторія Верещага
   
  12.12.2019

  Українська асоціація виробників феросплавів

  Українська асоціація виробників феросплавів

   

  Україна, 69035
  Запоріжжя, вул. Діагональна,11
  АТ "Запорізький Завод Феросплавів"

  Мапа проїзду

  Тел.: +380 (61) 217-80-09

  ДОСВІД
  НАДІЙНІСТЬ
  ПЕРСПЕКТИВА

  Усі права захищені © АТ "Запорізький Завод Феросплавів"