УК     EN
ISO 9001 - 2015

  Реконструкція ДСК 8 відкриває нові перспективи…

       Наш завод намагається йти в ногу з часом. В рамках процесу технічного переозброєння підприємства була прийнята в роботу окрема програма – реконструкція дробильного комплексу № 8 складу готової продукції цеху № 1 з метою домогтися фракціонування і ефективного обліку готової продукції. Для здійснення даної програми ПКО нашого підприємства був розроблений проект, а УСіС закуплені необхідні запчастини для обладнання.
   
  У липні 2018 року почалася реконструкція дробильного комплексу підрядною організацією ТОВ «Верховина». Ця організація виконала демонтаж існуючого комплексу, земляні роботи під фундаменти і їх пристрій. У лютому 2019 року ТОВ «Верховина» була реорганізована, в зв'язку з чим було отримано письмову відмову від продовження робіт. У квітні 2019 року тендерним комітетом був позначений новий підрядник - «Спецпромтехнологія». Дана підрядна організація не один рік працює на нашому підприємстві і неодноразово з нею були проблеми і за якістю, і за термінами виконуваних робіт. Терміни закінчення виконаних робіт по ДСК №8 переносилися 4 рази.
   
  У зв'язку з зацікавленістю нашого заводу в завершенні реконструкції дробильного комплексу №8, було прийнято рішення з 30 вересня закінчити роботи силами ЦРМО. За місяць персонал ЦРМО виконав монтаж решти металоконструкцій, трьох конвеєрів, двох дробарок, встановив п'ять віброживильників, виготовив і встановив пересипні течки.
   
  І вже 1 листопада ми приступили до дослідно-промислової експлуатації, відпрацювання режимів роботи (ручного та автоматичного). В процесі виявлені деякі недоліки в проекті. Персонал ЦРМО спільно з цехом №1 усуває ці зауваження, вносяться зміни в проект. Останні доопрацювання - і дробильно-сортувальний комплекс буде зданий в роботу.
   
  Продуктивність старого дробильного комплексу була 13 тисяч тонн феросплавів на місяць, розрахункова продуктивність реконструйованого комплексу - 24 тисячі тонн. Для порівняння дробильний комплекс № 5 цеху № 1 дає 3,5 тисячі тонн готової продукції в місяць. Новий комплекс по продуктивності може замінити всі 3 дробильних комплекси складу готової продукції цеху № 1. В результаті реконструкції дробильно-сортувального комплексу №8, ми домоглися багато чого: конвеєрна передача метала на повторне дроблення, зниження відсотка створення відсіву при дробленні і навантаженні (розвантаженні) металу, забезпечення одночасного розсівання на 0-3 і 3-10 фракції 10-50 і 50-80, зважування готової продукції, конвеєрна передача товарної продукції по існуючій лінії в склад ферохрому, вивільнення тари і автотранспортної техніки.
   
  Згідно проекту ПКО АТ «ЗФЗ» облаштовано пультове приміщення, щоб оператор міг контролювати всю роботу комплексу на кожному етапі процесу. Ми розвиваємося далі і налагоджуємо автоматизацію даного процесу.
   
   
   
  Підготувала Вікторія Верещага
   
  4.12.2019

  Українська асоціація виробників феросплавів

  Українська асоціація виробників феросплавів

   

  Україна, 69035
  Запоріжжя, вул. Діагональна,11
  АТ "Запорізький Завод Феросплавів"

  Мапа проїзду

  Тел.: +380 (61) 217-80-09

  ДОСВІД
  НАДІЙНІСТЬ
  ПЕРСПЕКТИВА

  Усі права захищені © АТ "Запорізький Завод Феросплавів"