УК     EN
ISO 9001 - 2015

  Продовжуємо традиції соціального партнерства

  14 вересня 2017р. на спільній розширеній нараді адміністрації та профспілкового активу ПАТ «ЗФЗ» були підведені підсумки виконання двосторонніх зобов'язань діючого колективного договору за 1 півріччя 2017 року.

  У роботі засідання взяли участь керівники підприємства, структурних підрозділів, члени профспілкового комітету, профспілковий актив, представники трудових колективів основних та допоміжних цехів.

  Під час підведення підсумків було заслухано акт про виконання двосторонніх зобов’язань діючого Колективного договору за перше півріччя 2017 року. Головою правління Павлом Олександровичем Кравченко та Головою профспілкового комітету  ПАТ «ЗФЗ» Юрієм Миколайовичем Спиридоновим були зачитані доповіді.

  Було відмічено, що соціальний захист робітників «Запорізького заводу феросплавів» є пріоритетом у співпраці адміністрації та профспілкового комітету заводу. Конструктивний соціальний діалог між адміністрацією та профспілковим комітетом ПАТ «ЗФЗ» дозволив, за звітний період, зберегти всі соціальні програми, що діють на підприємстві.

  Комісія з контролю за виконанням колективного договору відмітила, що всі 132 заходи колективного договору за перше півріччя 2017 виконано.

  З метою компенсації зниження рівня доходів працівників заводу через девальваційні процеси, для підвищення мотивації персоналу, у першому півріччі 2017 року на підприємстві двічі здійснювалось збільшення посадових окладів працівників заводу. Таким чином ріст середньої заробітної плати склав 18,2%. 

  Також Павло Олександрович Кравченко особливо підкреслив важливість для нормальної роботи підприємства, вирішення питань управління в колективах підрозділів, ставлення до людей, грамотної постановки задач для досягнення поставлених цілей. На сьогодні для ПАТ «ЗФЗ» це вкрай важливо.

  Юрій Миколайович Спиридонов у своєму виступі відмітив, що враховуючи інфляційні процеси в країні, профспілковому комітету спільно з адміністрацією заводу необхідно продовжувати роботу з підвищення заробітної плати. Необхідно, аби працівники отримували гідну заробітну плату, відчували себе соціально захищеними.

  Заслухавши та обговоривши доповіді Голови Правління ПАТ «ЗФЗ» та Голови профспілкового комітету, довідку про виконання двосторонніх зобов’язань діючого Колективного договору за перше півріччя 2017 року, виконання кошторису витрат коштів на матеріальне заохочення, соціальні програми та гарантії у першому півріччі 2017 року, розширене засідання адміністрації та профспілкового комітету постановило:

  1. Звіти Правління та профспілкового комітету ПАТ «Запорізький завод феросплавів» за підсумками виконання двосторонніх зобов’язань діючого Колективного договору за перше півріччя 2017 взяти до уваги.
  2. Роботу Правління та профспілкового комітету з виконання норм діючого Колективного договору за перше півріччя 2017 року визнати задовільною.
  22.09.2017

  Українська асоціація виробників феросплавів

  Українська асоціація виробників феросплавів

   

  Україна, 69035
  Запоріжжя, вул. Діагональна,11
  АТ "Запорізький Завод Феросплавів"

  Мапа проїзду

  Тел.: +380 (61) 700-41-71,
  Факс: +380 (61) 700-41-72,

  ДОСВІД
  НАДІЙНІСТЬ
  ПЕРСПЕКТИВА

  Усі права захищені © АТ "Запорізький Завод Феросплавів"