УК     EN
ISO 9001 - 2015

  Звітували, намічали пріоритети в роботі, обирали...

  «П'ять років тому ніхто не міг передбачити всі труднощі і проблеми, які поставить перед нами економічне і політичне життя, що постійно змінюється, - зазначив Голова Профспілкового комітету ЗФЗ Юрій Спиридонов, виступаючи 6-го листопада перед делегатами звітно-виборної конференції профспілки. – Тим не менш, напрацьовані в попередні роки спільні дії профактиву та членів профспілки допомогли подолати багато труднощів і досягти певних успіхів. Стійка робота підприємства була б неможлива без контролю за виконанням Колективного договору, без спільної плідної роботи профспілкового комітету та адміністрації ЗФЗ на чолі з Головою Правління Павлом Кравченком».                                    

  У звітний період, з 2014-го по 2019 рік, у профком зі скаргами та пропозиціями звернулося більше 3 тисяч працівників. «Сигнали» були ретельно проаналізовані та враховані в поточній роботі.
  За п'ять років на 53-х засіданнях профкому розглянуто понад 200 різних питань економічного і соціального характеру.

  Постійно в полі зору зарплата працівників – рівень тарифних ставок і коригувальні коефіцієнти. Так, за 5 років середня заробітна плата заводчан зросла: з 6 153 грн. у 2015-му році до 13 856 грн. у 2019-му.

  За звітний період на підприємстві проведена атестація робочих місць із шкідливими і важкими умовами праці для реалізації прав на пільгове пенсійне забезпечення за списками №№1 і 2  для отримання пільг і компенсацій.

  На базі відпочинку в Приморську тільки в цьому році за путівками відпочили 1333 людини - працівники заводу та їх рідні, в санаторіях і пансіонатах оздоровилися 44 людини, у дитячих таборах – більше 130 дітей заводчан. Побували в Туреччині 62 людини, у ОАЕ – 26, в Буковелі – 12.

  Для перевезення працівників заводу були куплені 2 нових комфортабельних автобуси.
  На культурно-масову і спортивну роботу, згідно Колдоговору, спрямовано 0,5% від фонду оплати праці.

  Основне завдання профспілки сьогодні, пролунало у доповіді, домагатися поліпшення умов праці і забезпечення гідної заробітної плати.

  Голова Профкому ЗФЗ Юрій Спиридонов висловив надію, що обраний на наступні 5 років профком продовжить розпочате і активізує свої дії, розширюючи коло прийнятих до роботи соціальних програм.
                                                       Підсумки конференції
  Делегати визнали задовільною роботу профкому за звітний період.

  У виборі Голови Профспілкового комітету колектив був одностайний - на цю посаду переобраний Юрій Спиридонов.

  Згідно з порядком денним конференції делегати також голосуванням обрали 28 членів профспілкового комітету і ревізійну комісію.  Проголосували і за делегатів від нашої первинної організації на 16-ю обласну звітно-виборну конференцію і 7-й З'їзд Профспілки металургів і гірників України.
   

  Вітаємо усіх обраних на профспілкові посади! Бажаємо плідної  п'ятирічної праці на благо колективу, зміцнення довіри працівників підприємства і сил для відстоювання інтересів заводчан на всіх рівнях!

   Підготувала Надія Єрьоменко.

   

  11.11.2019

  Українська асоціація виробників феросплавів

  Українська асоціація виробників феросплавів

   

  Україна, 69035
  Запоріжжя, вул. Діагональна,11
  АТ "Запорізький Завод Феросплавів"

  Мапа проїзду

  Тел.: +380 (61) 217-80-09

  ДОСВІД
  НАДІЙНІСТЬ
  ПЕРСПЕКТИВА

  Усі права захищені © АТ "Запорізький Завод Феросплавів"