УК     EN
ISO 9001 - 2015

  Свято вдалося на славу…

                                                                                                                                                                                 Що старший вік цеху, то більше гордості у його колективу, адже це показник успішності і стабільності в роботі. 25 жовтня у плавильному цеху № 4 відбулось святкування 55-ї річниці. Здавалося б, зовсім недавно ми відзначали 50-річчя цеху, і ось уже промайнуло п'ять років - незрівнянно малий відрізок часу в порівнянні з попередньою датою. Але за цей невеликий проміжок сталося стільки подій, що їх неможливо не помітити!

  Багато нагород та привітань чекали на своїх кращих працівників від керівництва заводу. В цей день сертифікатами з грошовими виплатами за номінаціями було відзначено 10 працівників, серед яких були такі цікаві номінації, як самий «найстаріший»  плавильник цеху -  Олег Миколайович Пикалов – плавильник феросплавів – 54 роки;  найвідданіший підприємству працівник - Олена Олександрівна Кошара - шихтувальник, зайнята  обслуговуванням печей по виплавці марганцевих сплавів; найдружніша бригада (злагодженість і взаєморозуміння в колективі) - бригада № 4, де в. о. начальника зміни  - Максим Володимирович Ульєв,  та інші.

   Від голови профспілкового комітету АТ «ЗЗФ» Юрія Миколайовича Спірідонова 29 працівників  отримали премії та почесні грамоти за високий професіоналізм, чітку організацію роботи на своєму місці, особистий внесок у  розвиток виробництва, активну громадську роботу в цеху та на заводі. Юрій Миколайович - виходець з цеху № 4, у якому почав свій трудовий шлях електромонтером. Він віддав цеху свої 26 років та 7 місяців, чим дуже пишається.

  Привітав ювілярів від голови Правління та від себе особисто технічний директор Володимир Павлович Солошенко. Він  вручив сертифікати з нагоди дня народження цеху кращим у номінаціях та подарував комп’ютер. Володимир Павлович зупинив свою увагу на історичних моментах становлення цеху та його попередніх керівниках. Особливо відзначив начальника 4 цеху з 1983 року по 2006 рік Геннадія Івановича Бикова, завдяки якому робота була злагодженою та плідною.

  Правління АТ «ЗЗФ» привітало плавильний цех іконою, щоб берегла та охороняла, святковим тортом та теплими словами на адресу начальника цеху Романа Михайловича Дорофєєва та його дружнього колективу.

  День народження - черговий крок на шляху в майбутнє, який знаменується певними звершеннями і досягненнями. Саме про це і розповів начальник цеху та привітав усіх присутніх з ювілеєм – 55 річчям підрозділу! Все ще попереду: злети, звершення, перемоги, а найголовніше – вистояти та бути дружнім, злагодженим колективом! Чого ми і бажаємо працівникам плавильного цеху № 4!


  Підготувала Вікторія Верещага
   

  4.11.2019

  Українська асоціація виробників феросплавів

  Українська асоціація виробників феросплавів

   

  Україна, 69035
  Запоріжжя, вул. Діагональна,11
  АТ "Запорізький Завод Феросплавів"

  Мапа проїзду

  Тел.: +380 (61) 217-80-09

  ДОСВІД
  НАДІЙНІСТЬ
  ПЕРСПЕКТИВА

  Усі права захищені © АТ "Запорізький Завод Феросплавів"