УК     EN
ISO 9001 - 2015

  АТЦ – надійна служба

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

  27 жовтня відзначили День працівників автомобільного транспорту

  Важко переоцінити внесок, який робить у спільну справу ЗФЗ Автотранспортний цех. Він – незамінний помічник для всіх інших підрозділів. Вирішення багатьох екстрених або просто складних ситуацій, яких дуже багато у виробничій «текучці», без його ресурсів не обходиться.
  Як зазначає начальник АТЦ Євгеній Кухальський, на протязі року, цех, не дивлячись на різні труднощі, в повному обсязі виконував завдання, а по деяких напрямках навіть у більших об’ємах, ніж у минулому році.

  Так, за 8 місяців відвантажено готової продукції  у морські контейнери 82 198 тонн, що на 22 198 тонн більше, ніж за аналогічний період 2018 року. У Чорноморський порт Іллічівська доставили  за цей період 184 тонни готової продукції.

  У 4-му цеху автотранспортники продовжували кропітку роботу з очищення приямків №№ 8, 10 та шихтового двору – підняли більше 3500 тонн сировини. За 9 місяців подрібнено та перероблено  12 606 тонн ковшових залишків у тому ж цеху №4.

  Екстрено готували площадки для розміщення сировини, бо не було куди розвантажувати руду й щепу з залізничних вагонів у 4-му цеху. Подібні моменти через неритмічну роботу рухомого складу Укрзалізниці трапляються досить часто. Автотранспортники також незамінні, коли терміново необхідно видобувати сировину для печей з приямків шихтового двору. Тут використовують дуже нині затребувану техніку – гідромолот…
  Самоскиди АТЦ регулярно «кидають» на вивіз сировини з річкового порту – до 250 тонн за добу. Це для того, щоб своєчасно звільнити вантажні площадки порту і запобігти штрафним санкціям для ЗФЗ.

  Кожного місяця здійснюються  2-3 рейси до Іллічівська, щоб повернути на завод дрібну фракцію феросплавів, що залишилася після завантаження суден….

  Роботи в працівників АТЦ дуже багато! Де не розвернеться реферний чи мостовий кран, де «схибила» залізниця – прийде на допомогу автотранспорт.

  Арсенал цеху – це важка і складна техніка. І коли вона, на жаль,  сама виходить з ладу, спеціалісти АТЦ самотужки проводять ремонт. Так в цьому році ввели у експлуатацію 2 самоскиди і міні-навантажувач після півторарічного простою.

  Сумлінно і професійно працюють в цеху водії навантажувальної техніки: Віталій Фіненко, Максим Івченко, Володимир Бахіркін, Євген Мордовін, водії самоскидів: Борис Махов, Василь Авраменко, Микола Плюйко, Микола Соляр. До дня автомобіліста, вони та інші працівники отримали заохочення за свою нелегку, але таку потрібну підприємству працю.

  Підготувала Надія Єрьоменко
   

  29.10.2019

  Українська асоціація виробників феросплавів

  Українська асоціація виробників феросплавів

   

  Україна, 69035
  Запоріжжя, вул. Діагональна,11
  АТ "Запорізький Завод Феросплавів"

  Мапа проїзду

  Тел.: +380 (61) 217-80-09

  ДОСВІД
  НАДІЙНІСТЬ
  ПЕРСПЕКТИВА

  Усі права захищені © АТ "Запорізький Завод Феросплавів"