27 жовтня відзначили День працівників автомобільного транспорту
Важко переоцінити внесок, який робить у спільну справу ЗФЗ Автотранспортний цех. Він – незамінний помічник для всіх інших підрозділів. Вирішення багатьох екстрених або просто складних ситуацій, яких дуже багато у виробничій «текучці», без його ресурсів не обходиться.
Як зазначає начальник АТЦ Євгеній Кухальський, на протязі року, цех, не дивлячись на різні труднощі, в повному обсязі виконував завдання, а по деяких напрямках навіть у більших об’ємах, ніж у минулому році.
Так, за 8 місяців відвантажено готової продукції у морські контейнери 82 198 тонн, що на 22 198 тонн більше, ніж за аналогічний період 2018 року. У Чорноморський порт Іллічівська доставили за цей період 184 тонни готової продукції.
У 4-му цеху автотранспортники продовжували кропітку роботу з очищення приямків №№ 8, 10 та шихтового двору – підняли більше 3500 тонн сировини. За 9 місяців подрібнено та перероблено 12 606 тонн ковшових залишків у тому ж цеху №4.
Екстрено готували площадки для розміщення сировини, бо не було куди розвантажувати руду й щепу з залізничних вагонів у 4-му цеху. Подібні моменти через неритмічну роботу рухомого складу Укрзалізниці трапляються досить часто. Автотранспортники також незамінні, коли терміново необхідно видобувати сировину для печей з приямків шихтового двору. Тут використовують дуже нині затребувану техніку – гідромолот…
Самоскиди АТЦ регулярно «кидають» на вивіз сировини з річкового порту – до 250 тонн за добу. Це для того, щоб своєчасно звільнити вантажні площадки порту і запобігти штрафним санкціям для ЗФЗ.
Кожного місяця здійснюються 2-3 рейси до Іллічівська, щоб повернути на завод дрібну фракцію феросплавів, що залишилася після завантаження суден….
Роботи в працівників АТЦ дуже багато! Де не розвернеться реферний чи мостовий кран, де «схибила» залізниця – прийде на допомогу автотранспорт.
Арсенал цеху – це важка і складна техніка. І коли вона, на жаль, сама виходить з ладу, спеціалісти АТЦ самотужки проводять ремонт. Так в цьому році ввели у експлуатацію 2 самоскиди і міні-навантажувач після півторарічного простою.
Сумлінно і професійно працюють в цеху водії навантажувальної техніки: Віталій Фіненко, Максим Івченко, Володимир Бахіркін, Євген Мордовін, водії самоскидів: Борис Махов, Василь Авраменко, Микола Плюйко, Микола Соляр. До дня автомобіліста, вони та інші працівники отримали заохочення за свою нелегку, але таку потрібну підприємству працю.
Підготувала Надія Єрьоменко