УК     EN
ISO 9001 - 2015
  Симбіоз майстерності… та творчої атмосфери

  Симбіоз майстерності… та творчої атмосфери

  На протязі року, з метою навчання працівників правильним і безпечним прийомам виконання робіт, для оптимального використання робочого часу та підвищення їх кваліфікації, відділ кадрів та навчання за підтримки провідних фахівців заводу організовує та проводить навчально-практичні заняття в цехах та підрозділах підприємства. 

  Плани та графіки проведення занять на місцях обов’язково погоджуються з начальниками основних і допоміжних цехів та затверджуються керівниками функціональних напрямів. У вересні поточного року, відповідно до "Графіка проведення навчально-практичних занять з експлуатації, ремонту і обслуговування устаткування» проведено 21 НПЗ, в яких взяли участь більше ніж 80 працівників. Такі заняття дуже видовищні, вони є однією з основ навчання для будь-якого робітника, бо саме на заняттях теоретична частина закріплюється практично.  Одними з найбільш вдалих серед проведених, можна відмітити заняття у ремонтно-механічному та залізничному цехах.

  Цього разу у ЗЦ навчалися слюсарі з ремонту рухомого складу. Тема заняття - «Ревізія ударно-тягового механізму та автозчіпного пристрою, норм часу і техніки безпеки» сприяла закріпленню  обов’язкових правил безпечної роботи та принципів ремонту обладнання, щоб ремонт був виконаний якісно. Своїм досвідом з учасниками занять щедро ділилися слюсар Віктор Чечель та майстер Олександр Олійник.

  А у ремонтно-механічному цеху навчалися газоелектрозварники за темою «Різання заготовок до захисного екрану на машині термічної різки з ЧПУ». Екран використовується в 4 плавильному цеху для захисту гнучких пакетів на печах. Кожен ППР  забезпечений такими екранами, що дозволяє набагато довше експлуатувати гнучкі пакети. Цей виріб вирізається на машині за допомогою плазмової різки, що дозволяє його зробити точним. Заняття проводилися старшим майстром РМЦ Кирилом Терещенко. Процес навчання поєднав в собі дивовижний симбіоз  майстерності працюючих та якісну роботу станка ЧПУ. Все це створювало незабутню творчу атмосферу на ділянці проведення робіт. 

  Дякуємо досвідченим викладачам за їх готовність передавати знання та досвід. Бажаємо успіхів в роботі!!!

  Підготувала Юр’єва Олена - начальник сектору навчання

  29.10.2019

  Українська асоціація виробників феросплавів

  Українська асоціація виробників феросплавів

   

  Україна, 69035
  Запоріжжя, вул. Діагональна,11
  АТ "Запорізький Завод Феросплавів"

  Мапа проїзду

  Тел.: +380 (61) 217-80-09

  ДОСВІД
  НАДІЙНІСТЬ
  ПЕРСПЕКТИВА

  Усі права захищені © АТ "Запорізький Завод Феросплавів"