УК     EN
ISO 9001 - 2015

  Нас не хочуть почути

  23 вересня в Києві відбулося обговорення проекту тарифів Укренерго на послуги з передачі електричної енергії магістральними мережами, а також на послуги диспетчерського управління, які заплановані до затвердження на 2020 рік.

  Розмір цих тарифів - це питання стабільної роботи нашого підприємства. Нагадаємо: до 1 липня 2019 року тариф на передачу електроенергії магістральними мережами становив 57 грн./ МВт год. З 1 липня він був збільшений до 347 грн.  Це більше,  ніж в 6 разів! Після судових звернень металургійних підприємств і завдяки протестним акціям трудових колективів, тариф на передачу магістральними мережами знижений до 116 грн./ МВт год. Тобто він збільшився не в 6, а '' всього лише '' в 2 рази.

  Тепер у намірах Укренерго його збільшення з 01.01.2020 року до 158 грн. / МВт год. Також планують збільшення тарифу на диспетчеризацію з 8 до 47 грн.  - більш, ніж в 5 разів !!!. Підстави, на думку чиновників, більш, ніж вагомі. Це - збільшення витрат на оплату праці співробітникам Укренерго, відрахувань на соціальні заходи та інші операційні витрати, а також компенсація  ''зеленої '' електроенергії. При цьому, чиновники Укренерго стверджують, що рішення про зниження тарифів - це не їхня компетенція. Тобто металурги, в тому числі і АТ «ЗФЗ», повинні покрити ці витрати.

  Ми з цим категорично не згодні, про що в ході обговорення заявили керівники багатьох підприємств гірничо-металургійного комплексу.

  Представники наших трудових колективів вже другий місяць проводять акції протесту проти такої політики. Вочевидь, прикриваючись '' зеленої електроенергією '', чиновники Укренерго та НКРЕ через корупційні складові лобіюють чиїсь конкретні приватні інтереси.

  Поки діалог не складається. Наші вимоги не виконуються. Тому ми тут, у Києві. Ми щодня нагадуємо чиновникам, що вони повинні працювати на благо України. Акція колективів металургійних підприємств України триває. Впевнені, що закони логіки і справедливості візьмуть верх над корупцією і беззаконням.

   

  26.09.2019

  Українська асоціація виробників феросплавів

  Українська асоціація виробників феросплавів

   

  Україна, 69035
  Запоріжжя, вул. Діагональна,11
  АТ "Запорізький Завод Феросплавів"

  Мапа проїзду

  Тел.: +380 (61) 217-80-09

  ДОСВІД
  НАДІЙНІСТЬ
  ПЕРСПЕКТИВА

  Усі права захищені © АТ "Запорізький Завод Феросплавів"