УК     EN
ISO 9001 - 2015

  Нам є, що показати молоді

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

  В рамках взаємодії з навчальними закладами міста і для виконання умов договору про довгострокову співпрацю між Запорізьким будівельним центром професійно-технічної освіти і нашим підприємством, відбулася чергова ознайомча екскурсія на АО «ЗФЗ» майбутніх монтажників санітарно-технічних систем та устаткування та електрогазозварників.

  Наша ж мета на перспективу - залучення молодих працівників на підприємство.
  Під час відвідування заводу  учасники ознайомилися з історією нашого підприємства, з циклом виробництва продукції, технологією, механізацією і автоматизацією процесів у 3-му плавильному цеху.                                   

  Майбутні фахівці відвідали музей та дізналися про історію заводу, його нагороди,  послухали інформацію про виробництво. Ми не нове підприємство, але нам є, що показати підростаючому поколінню – поступово модернізуються виробниче обладнання і технологічні процеси. Студентам була надана можливість спостерігати за ремонтом обладнання та роботою нової техніки в умовах виробництва. У цеху № 3 учні спостерігали, як виплавляють металевий марганець. На їх обличчях спостерігалась зацікавленість та бажання навчатися. Також студенти побували на ремонтній дільниці ЕСЦ та РМЦ.

  Тож корисна інформація щодо обраних професій, яку учні отримали на Запорізькому феросплавному, стане у нагоді та, сподіваємося, зіграє свою роль у виборі майбутньої роботи на нашому підприємстві.


  Підготувала Верещага Вікторія

  26.09.2019

  Українська асоціація виробників феросплавів

  Українська асоціація виробників феросплавів

   

  Україна, 69035
  Запоріжжя, вул. Діагональна,11
  АТ "Запорізький Завод Феросплавів"

  Мапа проїзду

  Тел.: +380 (61) 217-80-09

  ДОСВІД
  НАДІЙНІСТЬ
  ПЕРСПЕКТИВА

  Усі права захищені © АТ "Запорізький Завод Феросплавів"