УК     EN
ISO 9001 - 2015
  Навчаємось, щоб попередити складні ситуації…

  Навчаємось, щоб попередити складні ситуації…

  Процес виробництва феросплавів має безліч нюансів, і часом виникають складні технологічні ситуації, що вимагають оперативного і зваженого рішення. Наше підприємство зацікавлене в розвитку навичок кожного працівника, адже мова йде про тонкощі технології виробництва. З цією метою сектор навчання Запорізького заводу феросплавів розробляє програми та проводить для цеховиків курси різного цільового призначення. Процес навчання на ЗФЗ безперервний.

  Незважаючи на те, що все відбувалося без відриву від виробництва, задіяні у  навчальному процесі працівники показали дуже хороші результати: з оцінкою «відмінно» іспит склали 19 фахівців, з оцінкою «добре» - 24 і 8 - з результатом «задовільно».

  Кращі знання продемонстрували четверо фахівців: горновий феросплавних печей Сергій Неумивака - його результат - 27 балів, плавильники феросплавів Артур Косян, Максим Геращенко, а також шихтувальник Тетяна Бащук отримали по 24 бали. Вітаємо їх  з відмінним результатом, дякуємо за докладені зусилля і бажаємо професійних успіхів!

  До речі, після завершення цього курсу на базі плавильного цеху №1 був запроваджений новий - з навчання технології фракціонування феросилікомарганцю на грохоті ДРВ-633.

  Так, на базі плавильного цеху №1 завершилося навчання персоналу, зайнятого у виробництві феросплавів. У ньому взяли участь фахівці різних напрямків: плавильники, горнові, шихтувальники…

  Програма курсів в цеху № 1 передбачала вивчення основ ведення технологічного процесу, а саме -  виплавки феросилікомарганцю  з контролем на практиці виконання всіх операцій по експлуатації та обслуговуванню печей. Дані курси були розраховані на два місяці, їх пройшов 51 співробітник нашого підприємства.

  Особливу увагу приділили алгоритмам дій у разі виникнення складних аварійних і нестандартних ситуацій: обговорювали заходи щодо зниження кількості гарячих простоїв, нюанси в роботі з електродами, ситуації порушення газового режиму роботи печей тощо.

  Програму навчання розробив інженер ВТВ Андрій Швець, а проводили його досвідчені співробітники заводу - Олексій Приступа, Сергій Багно, Володимир Дружко, Олена Цукіло, Юрій Скітяшин.

  По закінченню курсу слухачі закріпили знання шляхом проходження тестування.
   

  26.09.2019

  Українська асоціація виробників феросплавів

  Українська асоціація виробників феросплавів

   

  Україна, 69035
  Запоріжжя, вул. Діагональна,11
  АТ "Запорізький Завод Феросплавів"

  Мапа проїзду

  Тел.: +380 (61) 217-80-09

  ДОСВІД
  НАДІЙНІСТЬ
  ПЕРСПЕКТИВА

  Усі права захищені © АТ "Запорізький Завод Феросплавів"