УК     EN
ISO 9001 - 2015

  Навчання – результат плідної праці!

  Навчання – результат плідної праці!

  Навчатись ніколи не пізно, а тим паче по сучасному, з наглядним матеріалом! Тож 21 серпня у секторі  навчання відбулись навчальні збори з перегляду фільму про стропальні роботи.  Такі заняття дуже важливі, вони являются однією з основ навчання для будь-якої людини. На них були присутні технологи, ремонтники та інші працівники заводу, біля 50 чоловік.

  Кожен з них використовує в роботі вантажні машини. Цей фільм вчить людей безпечно перевозити вантажі. Щоб уникнути травматизму, застерегти аварійні ситуації, щоб уникнути пошкодження будь-якого обладнання проходять саме такі навчання. Людина повинна знати, розуміти, що вона повинна вміти, застосовувати у своїй роботі отримані знання і безпечно виконувати свою роботу.

  Пріоритет здоров'я і життя робітників є основою роботи. Такі курси проходять для новоприйдешніх на завод і тих, хто потребує підготовки.

  Переглянувши такий фільм, працівники наочно бачать, як виконувати роботи безпечно, взаємодію між крановим машиністом і працівником в перевезенні вантажів. Працівник,  не дивлячись на плакати, а дивлячись відеоряд побачить для себе потрібні моменти в роботі.  Доповнити можна з порушеннями технологій, саме як не можна робити, як проходить строповка.  Потім викладач зможе зрозуміти наскільки люди орієнтуються, як можна неправильно виконати роботи. Якщо працівник побачить у фільмі ці помилки в роботі, то не дарма була прочитана лекція викладачем і він правильно засвоїв матеріал.

  Саме цього дня викладачі, Науменко Руслан Миколайович і Панасенко Сергій Вікторович розповіли учням про стропальні роботи, а показаний фільм був закріпленням матеріалу наглядно. Фільм був знятий Лаврухіним Володимиром Андрійовичем (ветеран заводу, колишній працівник цеху № 3). За що йому особлива подяка!
   

  Підготувала Верещага Вікторія

  25.09.2019

  Українська асоціація виробників феросплавів

  Українська асоціація виробників феросплавів

   

  Україна, 69035
  Запоріжжя, вул. Діагональна,11
  АТ "Запорізький Завод Феросплавів"

  Мапа проїзду

  Тел.: +380 (61) 217-80-09

  ДОСВІД
  НАДІЙНІСТЬ
  ПЕРСПЕКТИВА

  Усі права захищені © АТ "Запорізький Завод Феросплавів"