УК     EN
ISO 9001 - 2015
  Вік працюй, вік вчися…

  Вік працюй, вік вчися…

  11 вересня проводились  навчання для підвищення професійного рівня машиністів крану цеху № 2, які задіяні в процесі відгрузки готової продукції.  Ціль занять – довести до персоналу методи безпечної погрузки-вигрузки вантажів на ділянці.

  Навчання проводились старшим майстром з ремонту обладнання Науменко Русланом Миколайовичем та в.о. майстра з ремонту обладнання Коваленко Павлом Миколайовичем. Заняття були розділені на теоретичну та практичну частини.

  На теоретичній частині обговорювалися роботи на крані № 35, його технічні характеристики та переглядалися схематичні зображення переміщення контейнерів краном, строповка вантажів. На практичній частині були відпрацьовані режими роботи зі спредером, де в автоматичному режимі цим пристроєм чіплявся та розчіплявся вантаж на контейнерній ділянці.

  На ній працює 2 кранових машиністи та 3 вантажники, які виконують стропальні роботи. Сам кран № 35 закріплений за цехом № 2. Контейнерна ділянка - за відділом збуту. Цей кран     – єдиний на заводі, за допомогою якого йде контейнерна відгрузка з усього заводу. Тому контейнерна ділянка є дуже стратегічною для нашого підприємства.

  Такі навчання допомагають ще раз засвоїти не лише теоретичну, а й практичну частину роботи кранового машиніста.

  Підготувала Верещага Вікторія
   

  25.09.2019

  Українська асоціація виробників феросплавів

  Українська асоціація виробників феросплавів

   

  Україна, 69035
  Запоріжжя, вул. Діагональна,11
  АТ "Запорізький Завод Феросплавів"

  Мапа проїзду

  Тел.: +380 (61) 217-80-09

  ДОСВІД
  НАДІЙНІСТЬ
  ПЕРСПЕКТИВА

  Усі права захищені © АТ "Запорізький Завод Феросплавів"