УК     EN
ISO 9001 - 2015

  Море, сонце та вода – наші найкращі друзі!

  Море, сонце та вода – наші найкращі друзі!

  Літо    в    розпалі,    і    заводська    база    відпочинку «Феросплавник» з радістю приймає гостей, бажаючих оздоровитися на березі Азовського моря.  Рік за роком, завдяки ініціативі керівництва підприємства, а також творчих ідей колективу бази та інших заводських підрозділів,  наша  оздоровниця  стає  все  більш затишною, красивою, сучасною, комфортною для проживання та  відпочинку.

  Так    в    цьому    сезоні    побудований    фонтан «Грибок» на дитячому майданчику, закуплені нові і зручні лежаки. Також для фотосесій та зручності відпочиваючих зроблена лавочка у вигляді серця та 2 металеві конструкції: динозавр та робот, які відмінно прикрашають територію. Крім того у цьому році, для якісного відпочинку, було введено браслети для відпочиваючих.

  Не залишилися без обновок і номери в корпусах. Перш за все триває програма заміни старих диванів на нові ліжка з сучасними матрацами. Звичайно, поступово оновлюються постіль, чайники, посуд, килимки під тарілки. Закуплено жалюзі, кондиціонери,   холодильники,   гідробокси   (душові   кабіни).   Інші   зміни   стосуються подвір'я та інших технічних об'єктів.

  На базі відпочинку є аніматор, яка проводить свята та розважає дітей. Так проходять такі ігри та свята: «Веселка талантів»,  «Пірати  Азовського  моря», «Ангели та демони» (гра-обливання) та інші. Також проводяться уроки хенд мєйду, на яких діти виготовляють картини     з     кольорового     піску     та браслети-фенічки з екоматеріалів, які можуть забрати на пам'ять про море.

  Вже    відбулось    6    заїздів,    оздоровлено    біля    1500 заводчан та членів їх сімей, з яких 120 - діти. Заводчани і їх сім'ї відпочивають й оздоровлюються біля теплого і ласкавого моря, отримують заряд бадьорості та енергії. Наша база відпочинку є дуже комфортною та гарною, добре оснащена ігровими майданчиками (футбольне поле, площадка для дітей, поле для міні гольфу), як для дорослих, так і для розваг дітей, з    відмінним харчуванням та комфортабельним пляжем. Тож запрошуємо     вас     до     нашої     бази     відпочинку «Феросплавник» гарно відпочити та оздоровитися!  Підготувала Верещага Вікторія
   
   

  12.08.2019

  Українська асоціація виробників феросплавів

  Українська асоціація виробників феросплавів

   

  Україна, 69035
  Запоріжжя, вул. Діагональна,11
  АТ "Запорізький Завод Феросплавів"

  Мапа проїзду

  Тел.: +380 (61) 700-41-71,
  Факс: +380 (61) 700-41-72,

  ДОСВІД
  НАДІЙНІСТЬ
  ПЕРСПЕКТИВА

  Усі права захищені © АТ "Запорізький Завод Феросплавів"