УК     EN
ISO 9001 - 2015

  Свято металургів у вирії класичної музики…

  Свято металургів у вирії класичної музики…

  17 липня на нашому підприємстві, у плавильному цеху № 3 відбувся концерт Запорізького симфонічного оркестру під керівництвом головного диригента, народного артиста України Вячеслава Реді. Це подарунок працівникам до Дня металурга.
  Оркестр творив чудові мелодії прямо у цеху на фоні розливання металу. Це чудове дійство - розливання металу та гра інструментів, були поєднані у статуетці, які завод подарував найкращим,та самому маестро - Вячеславу Реді.

  Голова Правління Кравченко Павло Олександрович разом з представниками симфонічного оркестру привітали усіх присутніх з наступаючим святом – Днем металурга.

  В’ячеслав Редя вміє зібрати аудиторію своїм вродженим музичним даром і динамічною подачею. Це і зробило його людиною, яка внесла величезний внесок у розвиток класичної музики. На заході були присутні біля 200 працівників заводу.

  Ми впевненні, що кожен сплав асоціюється з якоюсь музикою, з яскравою грою інструментів. Як скрипка чи барабан торкається душі, так і розливання металу, іскри радують око та  співзвучні струнам душі. На концерті звучали мелодії від «Yesterday» (групи «Beattless») до української мелодії «Червона рута». Позитивні емоції від побаченого і почутого, у плавильному цеху просто зашкалювали. І значить свято під мелодії симфонічного оркестру до Дня металурга вдалося на славу!


  Верещага Вікторія

  17.07.2019

  Українська асоціація виробників феросплавів

  Українська асоціація виробників феросплавів

   

  Україна, 69035
  Запоріжжя, вул. Діагональна,11
  АТ "Запорізький Завод Феросплавів"

  Мапа проїзду

  Тел.: +380 (61) 700-41-71,
  Факс: +380 (61) 700-41-72,

  ДОСВІД
  НАДІЙНІСТЬ
  ПЕРСПЕКТИВА

  Усі права захищені © АТ "Запорізький Завод Феросплавів"